Klacht: Geen levering

Nicole 1966 op 27 september 2016 over De nationale kadobon in de categorie Algemeen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Algemeen
Status Open
Datum 27 september 2016

Een klant heeft een maand geleden een bestelling geplaatst bij De Nationale Kadobon en heeft hier een orderbevestiging van ontvangen. Tot op heden heeft de klant echter geen levering ontvangen en blijft een reactie op e-mails uit.

Mijn Klacht:

Ik heb een maand geleden besteld, hier ook orderbevestiging van gekregen, maar tot nu toe niets ontvangen. Op e mails wordt niet gereageerd!!!

Gewenste Oplossing:

Als er geleverd wordt of het geld wordt terug gestort

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over De nationale kadobon

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over De nationale kadobon nog niet in behandeling is genomen.

Reactie van de melder van de klacht

9 jaren geleden - Inmiddels zijn we al weer twee weken verder. Ruim twee maanden !!!! Na bestelling nog steeds de helft niet geleverd. Wordt hier moedeloos van kado bon! Jullie moeten je schamen dat je deze bonnen nog durft te verkopen . Ik wacht op aktie van jullie kant ipv reactie!???

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM