Klacht: Klacht over verkeerde bestelling en ongewenste communicatie

klageree1ee8bf op 06 augustus 2026 over Coolblue in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Coolblue has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Coolblue
Status Open
Datum 6 augustus 2026

Een klant heeft een negatieve ervaring met Coolblue, omdat hij per ongeluk een bestelling van een andere klant ontving en de klantenservice hier geen oplossing voor bood. Daarnaast ontvangt hij ongewenste review-links via e-mail die niet te blokkeren zijn, en de chatbot van de helpdesk bleek niet behulpzaam. Deze situatie heeft geleid tot frustratie en teleurstelling over de service van het bedrijf.

Mijn Klacht:

Ik heb een zeer vervelende ervaring gehad met Coolblue. Ten eerste ontving ik een bestelling van een andere klant op mijn gegevens, terwijl ik zelf niets besteld had. Toen ik contact opnam met de klantenservice, werd er aangegeven dat ze niets konden vinden, behalve dat de bestelling inderdaad om een andere klant ging, en ze sloten de zaak met case closed. Daarnaast ontvang ik ook constant review-links per e-mail, die ik niet kan blokkeren via hun systeem, maar alleen via mijn eigen mailserver. Tot slot is de chatbot van de helpdesk niet behulpzaam en werd er simpelweg gezegd dat deze incorrect is. Dit alles heeft geleid tot veel frustratie en ik ben zeer teleurgesteld in de service van Coolblue.

Gewenste Oplossing:

Ik verzoek Coolblue om te stoppen met het sturen van ongewenste spam, zich te verontschuldigen voor de manier waarop ze deze zaken hebben afgehandeld, en hun systeem beter op orde te krijgen.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

1 maand geleden - Ik heb een email gestuurd naar Coolblue over deze klacht.

Reactie van de melder van de klacht klageree1ee8bf

1 maand geleden - Geen reactie meer verder

Bericht van Coolblue

1 maand geleden - Beste Sander, We begrijpen heel goed dat het erg frustrerend is wanneer er een pakket voor je deur staat dat niet voor jou bestemd is, en dat onze klantenservice hier geen passende opvolging aan heeft gegeven. Onze excuses voor deze gang van zaken Wat betreft de ongewenste review-mail. Op je hoofdaccount staat geen recente bestelling. Het komt helaas soms voor dat bestellingen via losse (sub)accounts zijn gedaan, waardoor ons systeem deze mails toch blijft versturen. We voegen je accounts graag samen zodat we alle mails in één keer voor je kunnen uitschakelen. Onze klantenservice helpt je hier graag verder mee om dit direct met je op te lossen. Met vriendelijke groet, Coolblue

Reactie van de melder van de klacht klageree1ee8bf

1 maand geleden - Ik heb geen bestelling gedaan... dat is het probleem juist.. Ik krijg ineens spam emails, en kunnen jullie die volgens de klantenservice niet uitschakelen

Bericht van Coolblue

1 maand geleden - Beste Sander, dankjewel voor je reactie. We snappen helemaal dat je liever geen e-mails van Coolblue meer ontvangt, zeker niet als je zelf niets hebt besteld. Jammer genoeg kunnen we dergelijke e-mail voorkeuren inderdaad niet uitschakelen. Dit kun je zelf doen door in te loggen op je account, of door je af te melden via de e-mails die je ontvangt - vaak staat aan de onderkant van de e-mail een link om dit te doen. Sorry dat we hier verder niet bij kunnen assisteren. Verder raden we aan om je accounts samen te laten voegen: je hebt er meerdere en dit kan goed de overvloed aan e-mails verklaren. Zeker als elk subaccount is aangemeld voor dergelijke e-mails. Het verwijderen van je account(s) is eventueel ook nog mogelijk. Je kan hiervoor contact opnemen met onze Klantenservice. Met een glimlach, Coolblue

💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)