Klacht: constand foutden vanaf hun kant

famvanmaanen op 23 december 2014 over Bol.com in de categorie Online Warenhuizen

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 23 december 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste mevrouw, U bent inmiddels geinformeerd over een passende oplossing. Met vriendelijke groet, Marieke van bol.com

Bedrijf Bol.com
Categorie Online Warenhuizen
Status Opgelost
Datum 23 december 2014

Een klant heeft op 20 november een bestelling geplaatst bij Bol.com, waarbij de levertijd voor vier producten de volgende dag was en voor één product 3-4 dagen. Op 27 november bleek echter dat de levering pas op 4 december zou plaatsvinden, wat te laat was voor de geplande Sinterklaasviering. De klant kreeg te horen dat annuleren en zelf de producten in de winkel ophalen de enige optie was, wat leidde tot onvrede over de communicatie en service van Bol.com.

Mijn Klacht:

20 november jl heb ik een bestelling geplaatst bij bol.com.
Bij 4 producten stond levertijd volgende dag in huis
en bij 1 product stond 3-4 dagen.
Prima, wij zouden het dan voor 29 november in huis hebben, deze dag vierde wij sinterklaas.

afgelopen donderdag 27 november heb ik maar naar bol.com gebeld met de vraag waar mijn spullen bleven.
Ik kreeg te horen dat de spullen rond 4 december zouden komen, voor ons veel te laat en dit stond ook niet op de site beschreven.
Ik kreeg te horen dat als ik het echt zaterdag nodig had ik maar moest annuleren en in de winkel mijn spullen moest gaan halen.
Ik bestel niet voor niks via bol.com daar was een actie 5 halen 4 betalen.
Ik gaf aan dat ik dan graag de 4 artikelen die ze wel al hadden toegezonden zou krijgen.

Mw ging overleggen…..
Toen Mw terug aan de telefoon kwam gaf zij 2 (voor hun) oplossingen.
1: Bestelling annuleren en spullen in de winkel halen.
2: Bestelling annuleren en de 4 artikelen overnieuw bestellen, dan zorgde zij dat er een waardebon van 11 euro in mijn bol.com account kwam te staan.

Uiteindelijk heb ik dus (omdat er geen andere oplossing was) mijn bestelling geannuleerd (ik zou dit geld binnen 3 werkdagen terug hebben) en een nieuwe bestelling geplaats.

Mw. was er van overtuigt dat ik niet meteen hoefde te betalen maar dit op een later tijdstip kon, zodra ik dus het geld terug ontvangen zou hebben.

Dit bleek echter niet zo te zijn waardoor wij dus geld hebben moeten lenen om toch nog te kunnen bestellen en te zorgen dat onze kindjes er niks van zouden merken, wij wilden niet dat sinterklaas verpest werd.

Toen mijn man weer overnieuw bestelde bleek er een waardebon van 9 euro in te staan, terwijl ik nog aan de telefoon heb gevraagd “het is echt een waardebon van 11 euro” ja mw ik zet hem er gelijk in.

Weer kon ik dus na bol.com bellen om te zorgen dat de waardebon dus 11 euro zou worden.
Er werd een losse bon van 2 euro bij gezet.

Vandaag zou ik degene waarvan ik het geld geleend had terug betalen.
Ik kijk op mijn rekening en wat denk je… geen geld van bol.com!
binnen 3 werkdagen zou uiterlijk gister zijn!

Weer bellen na de klantenservice, weer iemand anders aan de telefoon…

Deze mr. zei nadat ik lang in de wacht had gestaan dat ik een print screen moest maken van mijn betaling van 20 november omdat hij niet kon zien dat ik betaald had.
Dit moest ik met aanvulling van een casenummer in een mail sturen na bol.com.

Weer wachten…nog steeds geen geld… en een stel dat echt heel boos is op bol.com.

Klacht na klacht, geen klantenservice medewerker die tot een normale oplossing kan komen.
En hoger op kun je het niet zoeken volgens hen.

Ik ben zo klaar met hun.

Gewenste Oplossing:

Ik zou graag willen dat het geld zsm op mijn rekening staat.
Incl de 2 euro kadobon die ze na mij bestelling erin hebben gezet.
Ook verwacht ik een excuus.

Ik zal nooit meer bij hun gaan bestellen en hoop door deze klacht dat een ander wel goede ervaringen zal krijgen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bol.com in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bol.com een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bol.com

Heeft op 23 december 2014 om 09:52 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste mevrouw,

U bent inmiddels geinformeerd over een passende oplossing.

Met vriendelijke groet,
Marieke van bol.com

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM