Klacht: factuur betaald goederen komen niet

Infinity op 21 september 2019 over Comfort Klimaat Middelharnis B.V. in de categorie Internetshops - Elektronica

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Comfort Klimaat Middelharnis B.V. has been notified of this complaint
Wacht op reactie
Status Open
Datum 21 september 2019

Een klant heeft een Daikin onderdeel besteld en 625 euro vooruit betaald, maar ontvangt het product na een maand nog steeds niet. Pogingen om contact op te nemen met het bedrijf, waaronder tientallen telefoontjes, blijven zonder reactie. De klant maakt zich zorgen over de afwezigheid van Leo, die niet op berichten reageert.

Mijn Klacht:

Bestel een Daikin onderdeel en betaal 625 € vooruit.
Reeds 1 maand later en nochsteeds geen onderdeel.
Leo lijkt van de aardbol verdwenen en reageert om geen enkel bericht.
Dagelijks tientallen keren opgebeld, telefoon wordt niet opgenomen.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Comfort Klimaat Middelharnis B.V.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Comfort Klimaat Middelharnis B.V. nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Elektronische producten moeten voldoen aan de redelijke levensverwachting. Een duur product dat na een jaar kapotgaat? U heeft recht op reparatie of vervanging, ook buiten de fabrieksgarantie.

Bron: Wettelijke garantie (conformiteitseis)