Klacht: Oplichting

MHM2 op 02 juli 2020 over Check Die Deal in de categorie Deal-Sites

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Deal-Sites
Status Open
Datum 2 juli 2020

Een klant van Check Die Deal meldt dat hij is opgelicht na een geannuleerde internetbestelling, waarbij de beloofde terugbetaling uitbleef. Hij verwijst naar negatieve recensies op verschillende review sites en heeft aangifte gedaan bij de politie.

Mijn Klacht:

Ben opgelicht : internet bestelling geannuleerd want er werd niet geleverd; zou geld terug krijgen maar is niet gebeurd (allemaal al een maand geleden).
Kijk maar eens op review sites als Truspilot, DailyDeals en andere om te zien wat men van CheckDieDeal vindt: rode draad is Oplichting !!
Aangifte gedaan bij Politie

Gewenste Oplossing:

Geld terug.

Wellicht ga ik het faillissement van CheckDieDeal aanvragen: indien er meerdere gedupeerden zijn die huin geld niet hebben teruggekregen

Beoordeling 1/10 star-1 (10)
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM