Klacht: CenterParcs Zandvoort aan Zee

Yvonne Willems op 01 juni 2015 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 1 juni 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Afgelopen weekend 29, 30, 31 mei waren wij te gast in het bungalowpark Zandvoort aan Zee van Centerparcs. We hadden voor ’s avonds het buffet geboekt in het centerparcs hotel. We waren met 12 personen en 1 baby (1 jaar en 3 maanden). Het begon al dat het bier (Wieckse Witte) steeds kapot ging in het glas…. Beetje jammer. Vervolgens gingen we spelen met onze kleine vriend in de kinderhoek, hangt er in de kinderhoek de brandblusser op zo’n hoogte dat ze daarmee willen/kunnen spelen. Dit lijkt ons gevaarlijk. Vervolgens hadden we dag erna de brunch, hierbij wilde we apart betalen, dat ging allemaal maar moeilijk. Bovendien was het eindbedrag ook voor hun niet duidelijk… Na 25 minuten konden we eindelijk betalen en hadden we allemaal teveel betaald. Wat een prutser achter de kassa….
Om ons weekend af te sluiten aten we ’s avonds na het zwemmen bij de snack tent in de plaza van het bungalowpark en dat sloeg echt alles. De mensen achter de kassa hadden niet echt een horecavibe, de bestellingen die uitgeleverd werden kwamen allemaal apart, daarbij klopte 3 van de 5 bestellingen niet. het was niet eens is druk en met 4 personen kregen ze het allemaal niet verwerkt.

Gewenste Oplossing:

Natuurlijk zijn deze klachten voor mij niet meer op te lossen want ik zal niet meer snel naar dat park gaan... Maar als ze mij tegenmoet willen komen dan zou ik graag 1 a 2 gratis overnachtingen willen in Centerparcs Meerdal voor 6 personen van 7, 8, 9 november.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ANWB

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM