Klacht: opzegging.

L.Fraiquin op 08 juli 2014 over Canaldigitaal in de categorie Alles-in-1, Digitale TV

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Canaldigitaal has resolved this complaint
Klacht opgelost op 9 juli 2014
Reactie van het bedrijf:

Beste, Helaas hebben de opzegging en de automatische incasso elkaar gekruisd. Het teveel geincasseerde bedrag is inmiddels gecrediteerd en op 08-07-2014 teruggestort. Wij hopen u zo voldoende te hebben geinformeerd. Met vriendelijke groet, Webcare Team CanalDigitaal

Categorie Alles-in-1
Status Opgelost
Datum 8 juli 2014

In april 2014 heeft de klant telefonisch zijn abonnement bij Canal Digitaal opgezegd, waarbij hem werd verzekerd dat de opzegtermijn van één maand in acht zou worden genomen. Tot zijn verbazing werd er echter op 27 mei 2014 een bedrag van 79,92 euro van zijn rekening afgeschreven, ondanks de eerdere bevestiging van de opzegging. De klant begrijpt niet hoe deze fout heeft kunnen ontstaan, aangezien hij zijn klant- en smartkaartnummer heeft doorgegeven.

Mijn Klacht:

April 2014 heb ik telefonisch mijn abonnement van canal-digital t.v.waar wij sinds 1999 op geabonneerd waren.maar vanwege persoonlijke omstandigheden besloten te beeindigen.Werd vriendelijk geholpen en er is mij verzekerd dat alles in orde was,en dat de 1mnd. opzegtermijn in acht is genomen.Dus mijn verbazing was groot toen ik constateerde dat er per27-05-2014 . 79,92 van mijn rek. is afgeschreven.
Ik begrijp niet goed hoe dat is kunnen gebeuren,want ik heb mijn klantnr. en mijn smartkaartnr.doorgegeven.

Gewenste Oplossing:

Als het bedrag dat onterrecht van mijn rek.is afgeschreven zo vlug mogelijk terug geboekt wordt.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Canaldigitaal over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Canaldigitaal in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Canaldigitaal een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Canaldigitaal

Heeft op 09 juli 2014 om 11:14 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste,

Helaas hebben de opzegging en de automatische incasso elkaar gekruisd.

Het teveel geincasseerde bedrag is inmiddels gecrediteerd en op 08-07-2014 teruggestort.

Wij hopen u zo voldoende te hebben geinformeerd.

Met vriendelijke groet,
Webcare Team CanalDigitaal

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie