Klacht: Versturen van kapotte kleding

kapottekleding op 18 maart 2018 over By Musthaves in de categorie Internetshops - Kleding

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Status Open
Datum 18 maart 2018

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Ik heb een bestelling (lees 3 jurkjes en 1 paar schoenen) geplaatst bij By Musthaves. Toen ik het pakket ontving en open had gemaakt zag ik al snel dat 2 van de 3 jurkjes zonder verpakking in de bestelling waren gestopt en dat er 2 scheuren op de schouder zaten van deze jurkjes. Het waren scheuren in de stof en niet in de naad. Ik heb het pakket die dag om 16.59 ontvangen en om 17.15 uur die avond heb ik een e-mail verstuurd naar de klantenservice om aan te geven hoe ik mijn bestelling aantrof, onverpakt en kapotte kleding. Omdat ik geen kapotte jurkjes heb besteld heb ik de gehele bestelling geretourneerd en nogmaals op het retour formulier aangegeven waarom de jurkjes retour worden gestuurd. Tot mijn verbazing stuurt By Musthaves die volgende dag dodelijk de 2 kapotte jurkjes naar mij retour. Ze zeggen dat ik die scheuren zelf in de jurkjes heb gemaakt ???!!! Zoiets heb ik nog nooit meegemaakt, wat een onbeschofte manier van omgaan met je klant. Ik heb meerdere malen contact met ze gezocht maar ze reageren niet op je vraag en komen niet met een oplossing. Ik zit nu met 2 kapotte jurkjes waar ik helemaal niets aan heb. Bestel hier dus niet want ik lees op internet dat ik niet de enige ben die kapotte artikelen opgestuurd krijg.

Gewenste Oplossing:

Ik wil mijn geld terug en de jurkjes mogen ze opsturen naar hun leverancier waar ze dit besteld hebben. Het gaat om een scheur in de stof wat te duiden is aan slechte kwaliteit en dit moeten ze met hun leverancier oplossen en niet de klant laten zitten met 2 kapotte jurkjes.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht

7 jaren geleden - Nog steeds geen passende oplossing van het bedrijf en de slechte recenties blijven maar binnenkomen

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij online aankopen heeft u altijd 14 dagen bedenktijd (herroepingsrecht). De webshop moet de aankoopprijs binnen 14 dagen na retour terugbetalen.

Bron: Europese Richtlijn Consumentenrechten