Klacht: Bus kwam niet of was al weg

Violagaida op 12 februari 2021 over Arriva in de categorie Openbaar Vervoer

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 12 februari 2021
Reactie van het bedrijf:

Beste Violagaida, Bedankt voor je reactie. Het klopt inderdaad dat de bus vanmorgen niet heeft gereden. Er was een storing in ons logistieke begeleidingssysteem voor bussen waardoor we in het hele land met een verstoorde dienstregeling te maken hadden. Door...

Bedrijf Arriva
Categorie Openbaar Vervoer
Status Opgelost
Datum 12 februari 2021

Een reiziger meldde dat de bus van Harlingerweg Franeker naar Leeuwarden, die om 07:17 zou vertrekken, niet op tijd arriveerde. De persoon was om 07:13 bij de bushalte, maar er was geen bus te zien. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Vanochtend wou ik de bus om 07:17 Harlingerweg Franeker naar Leeuwarden nemen. Ik was om 07:13 bij de bushalte. Geen bus te bekennen

Gewenste Oplossing:

Niet

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Arriva in behandeling genomen

Bericht van

5 jaren geleden - Beste Violagaida, Ai, dat niet fijn om te lezen dat er geen bus is geweest vanmorgen. Begrijpelijk dat je daarvan baalt. Zou je nog aan kunnen geven met welke lijn je wou reizen? Met vriendelijke groet, Lina Arriva Klantenservice Medewerker

Reactie van de melder van de klacht Violagaida

5 jaren geleden - Lijn 97

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Arriva een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Arriva

Heeft op 12 februari 2021 om 22:22 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Violagaida,

Bedankt voor je reactie.
Het klopt inderdaad dat de bus vanmorgen niet heeft gereden. Er was een storing in ons logistieke begeleidingssysteem voor bussen waardoor we in het hele land met een verstoorde dienstregeling te maken hadden. Door deze storing heeft lijn 97 vanmorgen helaas niet kunnen rijden. Excuses voor het ongemak dat je door deze storing hebt ervaren.

Mocht je nu of in de toekomst nog vragen hebben over deze melding of een ander voorval, dan adviseer ik je om contact met ons op te nemen via onze Twitterpagina onder @Arriva_NL of via onze Facebookaccount Arriva Nederland.

Alle klachten die gemeld zijn door Violagaida
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij treinvertragingen van 30+ minuten heeft u recht op compensatie. Vervoerders zijn verplicht reizigers te informeren over hun rechten.

Bron: Europese passagiersrechten