Klacht: Zoekgeraakte nordic walking stokken

Genegeerd op 13 september 2016 over Brussels Airlines in de categorie Vliegmaatschappij

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Vliegmaatschappij
Status Open
Datum 13 september 2016

Een reiziger heeft op 2 augustus zijn nordic walking stokken ingeleverd bij de bijzondere bagage in Barcelona, maar deze zijn nooit aangekomen in Brussel. Na vijf dagen wachten en het versturen van meerdere e-mails zonder reactie van Brussels Airlines, maakt de reiziger zich zorgen, aangezien hij de stokken nodig heeft voor een aanstaande vakantie.

Mijn Klacht:

Op 2 augustus zijn de stokken ingeleverd bij de bijzondere bagage in Barcelona en nooit in Brussel aangekomen. Na de wachttijd van 5 dagen en 21 dagen niets meer gehoord van Brussels Airlines ondanks gestuurde mailtjes. Ga binnenkort op vakantie en heb de stokken nodig. Ik wil graag nieuwe kopen maar krijg nergens antwoord op.

Gewenste Oplossing:

Vergoeding van mijn stokken

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Brussels Airlines

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Brussels Airlines nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM