Klacht: Pall Mall slechte kwaliteit

Dijkstra68 op 13 april 2013 over Britisch American Tobacco Grup in de categorie Sigaretten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Sigaretten
Status Open
Datum 13 april 2013

Een consument heeft klachten over de kwaliteit van Pall Mall sigaretten. De verpakking is verminderd van 110 gram naar 80 gram, terwijl het teergehalte is gedaald van 11 mg naar 8 mg en het nicotinegehalte is gestegen van 0,7 mg naar 0,9 mg. De tabak zou er bleek uitzien en voornamelijk uit gruis bestaan, waardoor het volgens de klager niet te roken is.

Mijn Klacht:

Pall Mall blik blauw is niet alleen van 110 gram naar 80 gram gezakt ook is het teer gehalte van 11 mg naar 8 mg gezakt maar het nicotine gehalte is van 0.7 mg naar 0.9 mg gestegen.
de tabak ziet er heel bleek uit en het is allemaal gruis, met andere woorden het is niet te roken

Gewenste Oplossing:

dat er minder in het blik zit is niet eens de ramp maar dat het totaal van samenstelling is veranderd is onverteerbaar.
maak de tabak weer zoals deze was in het 110 gram blik.

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Britisch American Tobacco Grup

Bericht van Robin van Klacht.nl

13 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Britisch American Tobacco Grup nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM