Klacht: misleidende reclame

AKuijpers op 17 mei 2015 over Bristol in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bristol has resolved this complaint
Klacht opgelost op 21 mei 2015
Reactie van het bedrijf:

Direct reactie gekregen op mijn klacht , is goed opgepakt en naar grote tevredenheid opgelost. Medewerkers waren erg vriendelijk en correct. Ik ben blij dat het voor mij goed opgelost is.

Bedrijf Bristol
Categorie Kledingwinkels
Status Opgelost
Datum 17 mei 2015

Een klant van Bristol heeft een klacht ingediend over misleidende reclame tijdens een actie op Hemelvaart, waarbij 25% extra korting werd beloofd op het gehele assortiment. De klant kocht twee broeken, maar ontdekte na het afrekenen dat de korting niet op de verwachte manier werd toegepast en dat de prijzen op de bon afweken van de prijskaartjes. De klant vraagt zich af waarom de voorwaarden niet duidelijk in de winkel werden vermeld.

Mijn Klacht:

Op Hemelvaart is er een speciale actie met 25% extra korting. Op de aanplakbrieven in de winkel staat nergens “met uitzondering van” op.
Er staat op de briefjes : 25% korting op het gehele assortiment.
Vervolgens heb ik twee broeken gekocht t.w. E39,00, dit stond duidelijk op de kaartjes.
Ik dien hierover een klacht in en ik vind het echt misleidende reclame.
Ik ben het hier niet mee eens. Eigenlijk had ik de broeken om deze reden moeten weigeren.
Waarom wordt er door Bristol zo uitbundig in de winkel reclame gemaakt en vervolgens niet nagekomen? Waarom stond dit nergens duidelijk vermeldt in de winkel? En kom ik er pas achter nadat ik mijn bon nakijk? Op de bon staat plotseling dat elke broek apart E 24,99 is en daar krijg ik 25% korting op???? Heel vreemd er stond toch duidelijk E39,00 en briefjes over extra korting van 25%.
Ook het personeel gaf me gelijk en vertelde me dat de 25% korting i.vm. hemelvaart er nog niet af was. Het kwam omdat het een setprijs was??
Ik heb er een heel vervelend gevoel aan over gehouden en zal de volgende keer wel een tweede keer bedenken of ik bij Bristol mijn aankopen zal doen.

Gewenste Oplossing:

Wanneer ik alsnog de beloofde 25% korting terug krijg.
Overigens heb ik uiteraard de bonnen en aanplakbrieven uit de winkel in mijn bezit. Deze kan ik u z.n. toezenden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bristol over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bristol in behandeling genomen

Bericht van Bristol

10 jaren geleden - De klacht is in behandeling genomen.

Bericht van Bristol

10 jaren geleden - Mevrouw is gebeld door de filiaalmanager van het betreffende Bristol filiaal. Mevrouw gaat morgen terug naar het filiaal zodat de klacht naar tevredenheid kan worden opgelost.

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Direct reactie gekregen op mijn klacht , is goed opgepakt en naar grote tevredenheid opgelost. Medewerkers waren erg vriendelijk en correct. Ik ben blij dat het voor mij goed opgelost is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Bristol een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Bristol

Heeft op 21 mei 2015 om 11:22 geantwoord

Geboden Oplossing:

Direct reactie gekregen op mijn klacht , is goed opgepakt en naar grote tevredenheid opgelost. Medewerkers waren erg vriendelijk en correct.
Ik ben blij dat het voor mij goed opgelost is.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van Bristol beoordeeld.

AKuijpers

Heeft op 21 mei 2015 om 19:48 geantwoord

Snel en goed opgepakt, gelijk actie ondernomen door Bristol en de 25% alsnog teruggekregen. Zeer vriendelijk winkelpersoneel.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM