Klacht: Heropening Bristol Den Bosch

omar073 op 27 februari 2016 over Bristol in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bristol is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Bristol
Categorie Kledingwinkels
Status In behandeling
Datum 27 februari 2016

Een bezoeker van de heropening van Bristol in Den Bosch merkte op dat er chaos ontstond bij de rij voor de gratis outfits. Terwijl sommige mensen zich netjes achteraan sloten, kwamen anderen vooraan in de rij staan of duwden zich naar binnen, wat leidde tot frustratie onder de wachtenden.

Mijn Klacht:

Hallo,
Ik ben vandaag naar de heropening van de Bristol op de Gruttostraat 35 in Den Bosch geweest. De eerste 40 mensen zouden een gratis uit-fit krijgen, een bovenstuk, een onderstuk en een paar schoenen. Toen ik daar aan kwam waren er ongeveer 30 mensen. Ik sloot netjes achteraan in de rij. In de loop van tijd kwamen nog paar mensen bij. Sommige mensen sloten netjes achter mij in de rij, maar veel mensen die bijvoorbeeld de auto kwamen sloten vooraan in de rij. De andere mensen gingen bij mensen staan die ze kende. En andere kwamen om de hoek bij Halfords en gingen gewoon voor de deur wachten. Sommige andere zaten in de auto te wachten totdat de deuren open gingen en duwde iedereen weg om naar binnen te kunnen. Wij en paar andere mensen die voor mij en achter mij stonden en die bij de eerste 40 mensen behoorden werden daar heel erg boos om. We stonden meer dan 1 uur in de kou in de rij te wachten Toen wij eindelijk binnen waren bleek dat de laatste kaart aan iemand die 3 mensen voor stond gekregen had. Wij zijn gelijk naar de manager geweest (John Stik) die kon helaas niets voor ons betekenen, omdat hij er alleen voor stond. Wij en de andere mensen die eerst bij de eerste 40 mensen behoorden zouden blij zijn als dit wordt opgelost. Ze hadden om z’n minst hekken neer kunnen zetten of mensen van de Bristol om ervoor te zorgen dat er niemand voor kruipt.

Gewenste Oplossing:

Ik heb tevreden als we een kaartje kunnen krijgen waarvoor wij meer dan 1 uur voor in de kou in de rij stonden. De kaart bewijst uit een bovenstuk, een onderstuk en een paar schoenen.

En als de volgende keer een heropening wordt gedaan paar hekken of paar medewerkers neer te zetten.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bristol over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bristol in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door omar073
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM