Klacht: Alleen via de roltrap te betreden

Saskia Motta op 14 november 2015 over Bristol in de categorie Kledingwinkels

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Bristol is working on this complaint
🔄 In behandeling
Bedrijf Bristol
Categorie Kledingwinkels
Status In behandeling
Datum 14 november 2015

Samenvatting wordt geladen...

Mijn Klacht:

Bij de Bristol in Alexandrium is er alleen een roltrap en geen lift. Hierdoor kan ik niet met mijn 2 (kleine) kinderen omhoog. Dit vindt ik erg jammer, want ik zou zeer zeker vaker langs willen komen om te shoppen. Ze hebben vaak mooie aanbiedingen, maar alleen een roltrap weerhoudt mij ervan om erheen te gaan.
Dus ik zou er graag een lift zien komen!!

Gewenste Oplossing:

Wanneer er een lift komt in Bristol Alexandrium

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Bristol over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Bristol in behandeling genomen

Bericht van Bristol

10 jaren geleden - Onderstaande reactie is naar de klant gestuurd. Helaas is het vanwege bouwtechnische redenen niet altijd mogelijk een lift te installeren in iedere Bristol winkel die wij openen. Zoals ook bij het Bristol filiaal Alexandrium. Wellicht ten overvloede, in Rotterdam zijn meerdere Bristol winkels, 2 daarvan zijn zonder lift en/of roltrap te bereiken. Bristol Zuidplein en Bristol aan het Mathenneserplein.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM