Mijn Klacht:
Mijn vrouw en ik hebben hier inmiddels alweer 4 matrassen gekocht. De 1e 2 waren prima maar bij de 2e paar topmatrassen was er 1 niet naar wens. Op de site staat duidelijk 90 dagen slaapgarantie voordat je de aankoop doet, ook bij topmatrassen! Behalve als je bij de voorwaarden kijkt staat hierover net weer wat anders. PURE MISLEIDING dus!!
Foei, Bosh Bedding! En ons dan zogenaamd tegemoet komen met een 10% kortingscode? Afschepen noemen ze dat! Wat een onprofessioneel bedrijf!
Gewenste Oplossing:
Klantvriendelijkheid op de 1e plaats! Fout toegeven dat er misleidende informatie wordt getoond en het probleem van de klant fatsoenlijk oplossen!Wij willen graag 1 topmatras omruilen voor ander topmatras evt.met bijbetaling en ons niet een nieuw matras aan laten smeren met 10%korting!


