Klacht: verkeerde matras topper geleverd

Peter Reijnders op 16 februari 2021 over BoschBedding in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Categorie Bedden
Status Open
Datum 16 februari 2021

Een klant heeft op 6 februari 2021 een traagschuim matras topper van 160x200 besteld bij BoschBedding, maar ontving op 13 februari een andere, goedkopere schuim topper. Ondanks meerdere pogingen om contact op te nemen via verschillende kanalen, ervaart de klant dat de verantwoordelijkheid steeds wordt doorgeschoven naar anderen.

Mijn Klacht:

Op 06/02/2021 een traagschuim matras topper 160×200 besteld bij boschbedding. Op 13/02/2021 werd deze geleverd maar bij het uitpakken bleek het helemaal niet om traagschuim te gaan maar een ander, in mijn ogen veel goedkoper schuim. Contactformulier ingevuld, serviceformulier ingevuld, gemaild, gechat, ge-whatsappt. allemaal schuiven ze de verantwoordelijkheid door naar iemand anders.

Gewenste Oplossing:

wanneer de topper wordt omgeruild en ik dus het artikel krijg waarvoor ik betaald heb.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Reactie van de melder van de klacht Peter Reijnders

5 jaren geleden - Wij Belgen hebben als gezegde: Niet bezeikt door een Hollander?? Dan is hij het vergeten.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM