Klacht: Ik wil even mijn ervaring delen over boschbedding

ENVO op 30 oktober 2021 over BoschBedding in de categorie Bedden

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Bedden
Status Open
Datum 30 oktober 2021

Een klant heeft op 15 augustus een bed besteld bij BoschBedding, maar heeft het product tot op heden (30 oktober) nog niet ontvangen. Na een lange periode zonder communicatie ontving de klant pas op 27 augustus informatie over de levertijd van 3-4 weken. Bij een poging tot annulering op 14 oktober werd een aanbetaling van 50% gevraagd, wat de klant als onredelijk beschouwt.

Mijn Klacht:

Ik heb een bed besteld op 15 augustus en nog steeds mijn bed niet ontvangen (30 oktober). De website zegt een slaapadvies voor een eerlijke prijs maar over de rest zijn ze niet eerlijk bijvoorbeeld over de levertijd.
15 augustus bestelt en op 27augustus krijg ik pas een bericht dat de levertijd 3-4 weken is. Op 14oktober wilde ik mijn bestelling annuleren omdat ik niks van ze heb gehoord en echt een bed nodig heb. En reageren ze eindelijk met
| Boxsprings worden specifiek door u zelf samengesteld en deze worden dan ook speciaal op maat en kleurkeuze voor u gemaakt.| Daarom moet ik 50% aanbetaling doen als ik zou annuleren. 50% is echt een belachelijke percentage alsof ze mensen expres laten wachten om zo geld te verdienen door middel van annuleringen.

18 oktober hoor ik eindelijk iets:Naar verwachting komt uw bestelling eind deze week bij ons binnen, Er heeft vertraging gezeten op het feit dat de fabrikant waar wij uw order hadden ondergebracht de productie niet aankon. Hierdoor hebben wij uw bestelling elders onder moeten brengen. Dit is ook de reden van de vertraging.

Dit konden ze mij en de andere klanten veel eerder vertellen in plaats daarvan moet je eerst 2 maanden wachten voordat je iets hoort.
Met tegen zin al maanden moeten wachten op mijn bed en een bericht van uit boschbedding. Slechte communicatie en enorm veel gedoe.

Gewenste Oplossing:

Betere service, geen 50% annuleringskosten en alleen op de website zetten wat je kan nakomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over BoschBedding

Bericht van Robin van Klacht.nl

4 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over BoschBedding nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door ENVO
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM