Mijn Klacht:
Als je dit leest en toch besluit bij hen te kopen, dan de volgende belangrijke tip: Maak foto’s van wat je hebt gekocht, let op het materiaal. Er is geen enkele label of sticker te vinden op de matrassen en de spullen. Betaal bij pas aflevering EN controleer voordat je betaald alle spullen. Pak het uit, controleer de maat, alles! Dan wacht de bezorger maar. Hebben ze niet alles geleverd? Betaal hen dan een deel of geef alles mee terug.
Mijn ervaring: Ik heb een boxspring besteld met daarbij een 1 molton-deken. Nog voor dat ik de boxspring kreeg ging het al mis bij de levering van de molton en vanaf dat moment is alles mis gegaan.
Ik kreeg 2 moltons van verkeerde maat en 2 lakens die ik niet had besteld. Ik heb een mail gestuurd om de lakens en moltons ook terug te geven maar kreeg geen antwoord. Ik heb vervolgens gebeld om het terug te geven en blijkbaar was mijn idee om het dan maar met de bezorgers mee te geven ook prima.
Ik heb diverse keren contact gezocht omdat mijn molton maar niet kwam en iedere keer stond ik lang in de wacht en toen ik uiteindelijk op 1 wachtende voor u stond werd ik opgehangen door de telefooncentrale. Andere keren gaf de telefooncentrale een keuze om te blijven wachten of te worden teruggebeld en werd ik bij de keuze om te wachten weer achteraan in de rij gezet om vervolgens weer te worden opgehangen zodra ik weer op 1 wachtende voor u stond. Als ik koos voor terugbellen ging daar rustig een dag overheen en als je dan uiteindelijk werd teruggebeld en aangaf dat je ondertussen al een mailtje had gestuurd dan was het prima, doeg
De personen met wie je uiteindelijk contact hebt zijn niet klant-gericht. Ze zijn kortaf, beloven van alles en praten alsof ze tegen een bekende praten. Vele malen werd mij verteld dat mijn molton nu zou worden opgestuurd en dat ik na een week moet bellen als deze er niet is. Diverse keren bleek dat mijn order voor de molton steeds maar niet in hun systeem stond. Er zijn weken en weken overheen. Ik moest zelfs een aantal keer, na uiteindelijk iemand aan de lijn te krijgen, op hun verzoek ook nog een mailtje sturen want dan kunnen ze ‘het bij elkaar houden’. Waar bel ik dan nog voor?
Ze houden je nergens van op de hoogte. Ik heb op een gegeven moment maar geeist dat ze een mailtje sturen zodra mijn molton ook echt verstuurd was zodat ik als klant weet waar ik aan toe ben.
Overigens: De prijs van de molton is deze zeer zeker niet waard: je kunt er doorheen kijken.
De wachttijd op mijn boxspring was 6 tot 8 weken. Uiteindelijk kwam deze binnen en het matras was veel en veel te hard. Deze zou geschikt zijn voor mensen onder de 80 kilo. Dat is niet zo. Ik moest er wel verplicht een maand op slapen. Na die maand ben ik naar de winkel gegaan om een nieuwe uit te zoeken en hoewel de dame die mij hielp erg vriendelijk was zei ze continue komt goed zonder duidelijk te zijn over wat nu de afspraak precies is. Mijn tip: Bespreek heel specifiek wat er nu geleverd gaat worden. De klant kan niet in je hoofd kijken.
Mijn nieuwe matras zou echter wel 8 tot 10 weken op zich laten wachten dus al die tijd heb ik op een slecht matras moeten slapen en kan ik door de pijn nu wel een fysiotherapeut gaan bezoeken.
Toen kwam vandaag eindelijk de levering van het nieuwe matras. Daar zou een losse topper bij worden geleverd. Deze is niet meegeleverd (en dat terwijl ik toen ik werd gebeld dat mijn nieuwe matras zou komen nog wel heel specifiek om die topper heb gevraagd omdat ze die niet vermeldde en weer kreeg ik te horen komt goed) maar ondertussen moest ik wel afrekenen bij de bezorger. Ik moest namelijk flink bijbetalen voor het nieuwe matras.
De topper wordt nu dus alsnog los opgestuurd, ik ben benieuwd hoe lang ik nu weer mag wachten en of het niet weer vergeten de order aan te maken zal worden.
Hoewel ze op zich niet moeilijk doen over het omruilen van het matras zijn alle fouten die ze daarbij maken zo vervelend en is het contact zo moeizaam en onduidelijk dat het echt niet de moeite waard is. Het vervelende is dat zij hun geld al wel in huis hebben. Ik ben al maanden hiermee bezig.
Ik heb in de winkel een andere klant gesproken die dezelfde ervaring had.
De bezorgers zijn overigens wel uitstekende en vriendelijke mensen die er ook niets aan kunnen doen dat ze de verkeerde spullen meekrijgen.
Gewenste Oplossing:
Ik wil uiterlijk zaterdag 8 augustus mijn topper binnen hebben. Stuur de juiste topper op, de juiste maat, het juiste materiaal en deze moet nieuw zijn. Niet een die gebruikt is als showmodel. Ik zeg het maar voor de zekerheid bij.
Het kan en mag niet weer weken gaan duren.
Als ik vandaag niets hoor, (ik heb via hun site een klacht ingediend met het verzoek te reageren), dan schakel ik een advocaat in.
En als je dit leest als bedrijf: maak het goed met je klant, jullie zijn in gebreke gebleven keer op keer op keer. Zou je zelf zo behandeld willen worden?


