Klacht: boeking geannuleerd

Remeczky op 16 november 2016 over booking.com in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 16 november 2016

Een klant heeft een reservering gemaakt bij het Gellert hotel in Boedapest van 10 tot 14 november, maar bij aankomst bleek de boeking geannuleerd. Dit leidde tot extra kosten, hoewel er gelukkig nog een kamer beschikbaar was. De klant vraagt zich af hoe een dergelijke situatie heeft kunnen ontstaan.

Mijn Klacht:

Mijne Heren ik had een kamer gereserveerd in Budapest va 10 november tot 14 Novenber in het Gellert hotel bij aankomst was mijn reservering geannuleerd was niet prettig te horen ik moest bijbetalen ik had geluk dat ze nog een kamer voor me hadden ik vraag me af HOE KAN DIT GEBEURT ZIJN!!

Gewenste Oplossing:

hang van af wat u gaat doen met mijn klacht Jeno Remeczky

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over booking.com

Bericht van Robin van Klacht.nl

9 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over booking.com nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM