Mijn Klacht:
Eind november 2013 heeft zij via bol.com de Toshiba Satellite C855-2HV voor € 569,00 gekocht. Al vrij snel werd duidelijk dat hij problemen had. Hij ging zo maar ongevraagd opnieuw opstarten en een systeemherstel uitvoeren. Dat duurde dan allemaal erg lang en dat gebeurde soms paar keer per dag soms ook een dag niet. Na overleg met Bol.com hebben wij de laptop eind januari opgestuurd ter reparatie. Na 3 weken kwam de laptop terug maar toen werd er aangegeven dat de up-date naar windows 8.1 niet kon worden uitgevoerd. Constant kwam de melding dat er een fout op was getreden en dat het systeem terug werd gezet. Dit alles duurde dan wel 1,5 a 2 uur. Na overleg met Bol.com moesten wij contact opnemen met Toshiba. Dat hebben we gedaan op 24-2 waarna we een mail kregen van Toshiba met allerlei instructies. Deze instructies hebben we uitgevoerd maar dat hielp niet. Op 26-2 wederom contact opgenomen met Toshiba en weer kregen wij na telefonisch overleg (van dik een half uur) een mail met instructies om te kijken of de harde schijf kapot. Dat was niet het geval. Weer Toshiba gebeld en daar kreeg ik het nr van Microsoft. Microsoft heeft de computer op afstand overgenomen en is er de hele middag bezig mee geweest met als resultaat dat zij het ook niet voor elkaar kregen en zeiden dat ik weer contact op moest nemen met Toshiba want het dat het aan de grafische kaart lag. Verder meldde zij dat bij dit type van Toshiba het een bekend probleem was dat windows 8.1 niet geïnstalleerd/ge-update kon worden.
Wederom Toshiba gebeld. Daar werd gezegd dat ze hem op konden komen halen maar dat als het aan de software lag dit niet onder de garantie viel en dus geld zou gaan kosten. Daar waren wij het niet mee eens daar het apparaat nog maar 3 maanden oud is en wij de laptop inclusief software gekocht hebben. Vervolgens contact opgenomen met Bol.com. Daar het hele verhaal verteld en de medewerker daar verzekerde ons dat als wij het via Bol op zouden sturen het ons zeker geen geld zou gaan kosten. Dus op 28-2 de laptop wederom naar Bol.com gestuurd.
Vandaag kreeg mijn dochter echter een mail van Bol.com/Toshiba dat de kosten buiten de garantie vallen en dat zij € 70 moet betalen of hem terug kan laten sturen zonder reparatie ten koste van € 20,00.
Direct gebeld met Bol.com en dit hele probleem voorgelegd. De dame achter de telefoon kon niks voor ons doen en adviseerde een mail te sturen naar de klantenservice.
Bij deze dus een mail met de vraag hoe dit opgelost kan worden want het is natuurlijk te gek voor woorden dat wij voor deze kosten op zouden moeten draaien. Een laptop (en zeker niet de goedkoopste) van 3 maanden oud behoorte gewoon goed te werken! Mijn dochter heeft de hele zomer hard gewerkt om een laptop te kunnen kopen voor haar studie en nu heeft ze er alleen maar ellende mee.
De laptop is bij jullie gekocht inclusief geïnstalleerde software en dus lijkt het mij niet meer dan logisch dat ook die software binnen de garantie valt. Wanneer wij een ‘kale’ laptop gekocht zouden hebben en zelf een software-pakket geïnstalleerd zouden hebben kan ik mij voorstellen dat dit niet het geval is, maar dat gaat hier dus niet op.
Gewenste Oplossing:
Als de reparatie betaald wordt.
Als ik een nieuwe, andere laptop krijg.
Als ik mijn geld terug krijg.

