Klacht: bijzonder slechte service

Donya24 op 18 mei 2015 over Vodafone in de categorie Mobiele Telefonie

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Vodafone
Categorie Mobiele Telefonie
Status Open
Datum 18 mei 2015

Een klant van Vodafone ervaart ernstige problemen met de klantenservice en het datagebruik. Na een sms over datategoed kreeg de klant onverwacht een hoge rekening en werd de mobiele verbinding geblokkeerd. Ondanks herhaaldelijke pogingen om contact op te nemen met de klantenservice, bleef de klant zonder hulp en moest uiteindelijk naar een fysieke winkel gaan voor ondersteuning.

Mijn Klacht:

Op dinsdag 14 april kreeg ik een smsje van Vodafone met de melding dat ik tot einde kalendermaand 125 MB datategoed over had.
Zaterdag 25 april kreeg ik nog een smsje dat mijn rekening voor maand april erop stond. Op koningsdag (27 april) kreeg ik wederom een sms dat ik nu 100 euro buiten mijn bundel had verbruikt. Mijn mobiel was vanaf toen geblokkeerd voor eigen veiligheid. Diezelfde week heb ik meerdere malen voor meer dan een half uur aan de lijn gehangen om vodafone te contacteren. Helaas kreeg ik niemand te pakken. Ik heb toen besloten langs te gaan bij de winkel. Hier werd mij verteld dat ze uit zouden zoeken hoe het kwam. Na contact te hebben gehad met de klantenservice vertelde de winkelmedewerker mij dat zij er samen uit waren gekomen dat mijn iphone (waarschijnlijk thuis op wifi, in slaapstand was gegaan en ik bijna 1 MB buiten mijn bundel een update heb gehad). Echter, omdat ik geen sms had ontvangen dat ik 100 procent over mijn tegoed heen was, ik geluk had en ik wederom contact moest zoeken met klantenservice om te regelen dat mij het bedrag van 100 euro gekrediteerd zou worden. Toen ik na een paar dagen eindelijk door de klantenservice heen kwam, kreeg ik doodleuk van een medewerker te horen dat ik pech had en dat in mijn bundel die tweede sms (100 procent verbruikt) niet was inbegrepen. Na herhaaldelijk de hebben gemeld dat mij wat anders was gezegd en ik er achterna ben geweest, vertelde zij mij dat zij het niet mooier kon maken en ik het geld maar over moest maken en ik maar de kleine lettertjes moest lezen van mijn abonnement. Na dit gesprek met de klantenservice was ik redelijk over de rooie. Na al die moeite kreeg ik doodleuk te horen dat iedereen het fout had en dat ik het maar uit moest zoeken. Ik heb meteen daarna een klacht ingediend bij Vodafone en nu na 2 weken heb ik er nog steeds niks over gehoord. Verschrikkelijke service bij Vodafone, medewerkers zijn zelf niet op de hoogte en geven verschillende antwoorden. Daarbij heb ik genoeg geld moeten uitgeven aan de informatielijn waar ik niet eens doorheen kwam en elke keer maar weer ‘het is bijzonder druk’ te horen kreeg. Waardeloze service en klantvriendelijkheid is bijzonder slecht. Ik ga er persoonlijk voor zorgen dat vodafone er een paar klanten minder aan overhoudt.

Gewenste Oplossing:

Er is door twee medewerkers mij verteld dat ik de 100 euro gekrediteerd zou krijgen (ook zij zijn in mijn gegevens gaan kijken) daarbij heb ik meer dan genoeg geld uit gegeven om ook maar even door de klantenservice heen te komen. Ik hoop op een normale compensatie en dat mij dit geld normaal gekrediteerd gaat worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Vodafone

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Vodafone nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Bij telecomproblemen kunt u terecht bij de Geschillencommissie Telecommunicatie. Providers moeten storingen binnen een redelijke termijn verhelpen en zijn verplicht een kosteloze klachtenprocedure te bieden.

Bron: Geschillencommissie Telecommunicatie