Mijn Klacht:
Beste Betapress/Glamour,
Vorig jaar heb ik een Bongo bon willen verzilveren door het aanvragen van een halfjaar abonnement op het maandblad Glamour. Toen ik 4 maanden later nog geen Glamour had ontvangen, heb ik in juni contact opgenomen met Bongo. Daar bleek mijn aanvraag niet goed te zijn verwerkt. Ik kreeg excuses en het bericht dat ik het blad alsnog zsm zou ontvangen. Vandaag, 8 maanden later, ontvang ik zes Glamours in mijn brievenbus, die van oktober 2013 tot en met maart 2014.
Wellicht was dit voor jullie een gemakkelijke oplossing, maar voor mij is het absoluut niet waar ik op had gerekend/mij was beloofd. Ik had gerekend op 6 maanden ‘leesplezier’. Niet op een eenmalige levering van zes bladen van 1 tot 6 maanden oud.
Ik stuur jullie met plezier het hele zwik aan bladen terug (op jullie kosten) in ruil voor hetgeen mij is beloofd (en waarvoor is betaald!): een halfjaar abonnement op de Glamour.
Ik neem aan dat jullie garant staan voor jullie producten en diensten en mij hierin tegemoet komen.
Gewenste Oplossing:
Minimaal een halfjaar abonnement op de Glamour

