Klacht: Abonnement

Janvanalphen1953 op 07 juni 2014 over Betapress in de categorie Tijdschriften

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Betapress
Categorie Tijdschriften
Status Open
Datum 7 juni 2014

Een klant heeft een abonnement van drie maanden afgesloten na het lezen van een los nummer van Computertotaal, maar ontving na twee maanden geen nummers meer. Na het indienen van een klacht en het wijzen op de fout, verzoekt de klant om het ontbrekende nummer en het juni-nummer voor de iPad alsnog te ontvangen.

Mijn Klacht:

Naar aanleiding van een los nummer van Computertotaal in maart heb ik een abonnement voor drie maanden afgesloten. Na twee maanden stopte het abonnement plotseling. Ik had april en mei ontvangen. Nadat ik al een klacht had gestuurd, heb ik nogmaals op hun fout gewezen. Dus heb ik verzocht om mij alsnog dit nummer toe te sturen.Tevens heb ik ook nog recht op een het juni-nummer voor de iPad. Dat wil ik ook alsnog ontvangen.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ze mij het nummer toesturen waar ik nog recht op heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Betapress

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Betapress nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM