Mijn Klacht:
27 mei heb ik een bestelling gedaan bij Mediamarkt en in termijnen laten betalen via Santander. Santander heeft goedkeuring doorgestuurd naar mediamarkt, maar heb tot heden mijn bestelde artikelen nog steeds niet binnen. Volgens Mediamarkt is de aanvraag niet goedgekeurd, maar dit degelijk wel is gebeurd. vervolgens wordt mij verteld dat artikelen niet op voorraad zijn, terwijl de online winkel aangeeft dat ze wel voorradig zijn en voor 23:59 besteld, morgen in huis.
Ik ben al 3 en half week aan het rondbellen, maar geen oplossing. het enige wat ik krijg zijn leugens en valse beloftes.
Gewenste Oplossing:
Ik ben helemaal niet tevreden, want ik ben slecht behandeld door Mediamarkt klantenservice. Ik wil mijn spullen ontvangen.


