Klacht: nog steeds niet tevreden

hwsmits op 30 oktober 2013 over Benchmarke​r in de categorie Creditcards

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Categorie Creditcards
Status Open
Datum 30 oktober 2013

Een klant van Benchmarker is ontevreden over de service, omdat de verzekering nog steeds actief is en de eigenaar niet reageert op zijn verzoeken. De klant verwacht dat de eigenaar de verzekering, die hij heeft afgesloten, zo snel mogelijk opzegt.

Mijn Klacht:

ik ben nog steeds niet tevreden over benchmaker want de verzekering loopt nog steeds en de eigenaar van benchmaker laat niets van zich horen raar he want hij weet dat ie fout zit met zijn mooie praatjes ik zou toch graag zien dat hij dit zo snel mogelijk oplost met de verzekering want hij heeft deze immers afgesloten dus moet hij hem ook op kunnen zeggen.

Gewenste Oplossing:

Dat de verzekering stopt en meer niet klaar.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM