Klacht: Levering zou binnen 2 weken komen, duurt uiteindelijk 4 maanden.

Ramsy.dhifallah op 07 maart 2024 over Beliani in de categorie Internetshops - Meubels, Meubelwinkels

Beliani klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Beliani
Status Open
Datum 7 maart 2024

Een klant heeft een keukentrolley besteld bij Beliani, met de verwachting dat deze binnen 14 dagen geleverd zou worden. Na de bestelling werd de levertijd echter verlengd naar 2 maanden, en nu blijkt dat het nog eens met 2 maanden is uitgesteld. Bij het verzoek om het artikel in een andere kleur te ontvangen, wordt de klant gevraagd om 40 euro bij te betalen.

Mijn Klacht:

We hebben een keukentrolley besteld op beliani die binnen 14 dagen geleverd zou worden. Nu kregen we na het bestellen te horen dat dit ineens 2 maanden ging duren. Nu is het 2 maanden verder en wordt het nog eens met 2 maanden verlengt. Dit is natuurlijk belachelijk. Hierdoor hebben we gevraagd of we hetzelfde artikel in een andere kleur kunnen krijgen, moeten we ineens 40 euro bij betalen om dit te veranderen. Koop hier nooit iets.

Gewenste Oplossing:

We willen het artikel in een andere kleur binnen 2 weken geleverd hebben voor dezelfde prijs.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Er is een nieuwe brief gegenereerd voor de klacht over Beliani

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM