Klacht: Achteruit gegaan

Tessanooteboom17 op 25 mei 2023 over Beauty by Roos in de categorie Kappers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Beauty by Roos is working on this complaint
🔄 In behandeling
Categorie Kappers
Status In behandeling
Datum 25 mei 2023

Een klant van Beauty by Roos merkt op dat de kwaliteit van de dienstverlening is afgenomen. Voorheen werkte er personeel met een kappersopleiding, maar nu worden medewerkers aangenomen zonder deze achtergrond, wat volgens de klant zichtbaar is in de kwaliteit van het werk en de inzet van het personeel.

Mijn Klacht:

Al een tijdje klant bij Beauty by Roos. Eerder stond er goed personeel met achtergrond kapper of kappersopleiding. Inmiddels hoeft dat niet meer en wordt je blijkbaar zo aangenomen. Je krijgt een cursus en dan mag je zo gaan werken. Helaas ook goed terug te zien qua kwaliteit en manier van inzetten.

Gewenste Oplossing:

Beter opgeleid personeel. Wat ouder personeel met ervaring op haar gebied.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Beauty by Roos over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Beauty by Roos in behandeling genomen

Alle klachten die gemeld zijn door Tessanooteboom17
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM