Klacht: veel te lange wachttijd reparatie wasmachine/slechte communicatie

Edwinde op 21 januari 2018 over BCC in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
BCC has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 januari 2018
Reactie van het bedrijf:

Goedemorgen , wij hebben gezien dat uw melding in behandeling is genomen door onze afdeling Customer Care . Zij zullen dit verder met u afstemmen . Met vriendelijke groet. Judith Team bcc . . . . . . . ....

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf BCC
Status Opgelost
Datum 21 januari 2018

Een klant van BCC heeft een klacht ingediend over de lange wachttijd voor de reparatie van zijn wasmachine en de gebrekkige communicatie tussen de betrokken partijen. Na het melden van een probleem met de machine en het maken van een afspraak, werd deze onverwacht geannuleerd zonder duidelijke informatie, wat leidde tot verwarring en frustratie. Uiteindelijk is de klacht opgelost.

Mijn Klacht:

Op 27-2-2015 kocht ik bij BCC Beek een wasmachine (Bauknecht WAKECO06590) incl. serv.plus polis 2 + 5 jr.
Ongeveer 3 weken geleden begon de machine een schurend geluid te maken, waarschijnlijk door versleten lagers.
Hierop heb ik 8-1 gebeld met de klantenservice van BCC. Ze hebben toen contact met mij opgenomen dat ze 11-1 de wasmachine zouden komen maken.
De Smid repartie heeft hierna telefonisch de afspraak geannuleerd omdat Whirlpool zelf het goedkoper kon repareren.
Daarna kreeg ik mail van Whirlpool, toen ik belde wisten ze nergens van. Bericht was nergens terug te vinden.
Daarop heb ik weer teruggebeld met BCC waar men mij vertelde dat de afspraak van11-1 gewoon nog genoteerd stond.
Ik vertrouwde het toch niet en belde terug naar De Smid waar men mij mededeelde dat de afspraak gecanceld was.
Ik heb weer gebeld met BCC en kreeg een nieuwe afspraak op 13-1. Hierna kreeg ik weer een afmelding via de Smid dat het goedkoper via Whirlpool kon.
Toen kreeg ik het bericht van Whirlpool dat ze 22-1 komen, wat ik ongelooflijk lang vind. Dus weer gebeld met BCC en hier zou ik dus nog bericht van terug krijgen.
Ik heb nik meer gehoord. Ivm een nieuwe baan waarbij ik dus niet kan bellen en gebeld worden (ik zat 2 weken in training) was het voor mij niet mogelijk om dagelijks meer dan een half uur aan te telefoon te hangen voordat ik iemand aan de lijn krijg.
Ik hoop dat ze morgen inderdaad komen om de machine te maken maar ik vind dit dus echt enorm slechte service!!!!!!
Wij zijn met 5 personen in ons gezin en zitten dus al 2 weken zonder wasmachine, terwijl ik net daarom die extra garantie heb afgesloten.
Dat er voor jullie diverse reparatiebedrijven zijn die goedkoper kunnen repareren is leuk voor jullie, maar daar heb ik als klant geen boodschap aan.
Ik heb een overeenkomst met BCC en hoe BCC de rest regelt , maakt mij niets uit. Maar je laat mensen niet 2 weken zitten met een kapotte wasmachine!!!

Gewenste Oplossing:

Ik verwacht dan ook van u een fatsoenlijk antwoord en excuses over waarom dit zo is gelopen.
Compensatie voor alle ongemak, heb nu mijn bijna 80-jarige moeder moeten inschakelen. Ben echt heel boos, enorm veel extra stress in een al stressvolle periode van een nieuwe baan. UPDATE : ondertussen kan ik beter een nieuwe machine krijgen... dat het hele binnenwerk nu al vervangen moet worden is wel heel raar

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar BCC over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door BCC in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

8 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat BCC een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

BCC

Heeft op 30 januari 2018 om 09:18 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

Edwinde

Heeft op 30 januari 2018 om 09:24 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Ik heb al 4 mails gestuurd naar Customer Care en ze nemen zelfs niet eens de moeite om ontvangst te bevestigen. Ik heb al meerdere dagen contact met bcc via Facebook want dat is de enige afdeling die fatsoenlijk antwoordt. Ik heb dus nog steeds geen oplossing, buiten de afspraak met de monteur morgen. Ik zie dit antwoord van BCC dus niet als een oplossing maar alleen maar verdere slechte communicatie.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM