Klacht: service

zie bijlage orderbon op 28 januari 2015 over BCC in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
BCC has resolved this complaint
Klacht opgelost op 29 januari 2015
Reactie van het bedrijf:

Inmiddels heeft u een email van BCC ontvangen waarin wij bevestigen dat wij de order, op uw verzoek, annuleren.

Bedrijf BCC
Status Opgelost
Datum 28 januari 2015

Een klant van BCC heeft op 22 januari een bestelling geplaatst, maar de installatie op 27 januari mislukte doordat een stekker was vergeten. Ondanks herhaaldelijk contact met de klantenservice, waaronder een onoplossende ervaring met een medewerker genaamd Astrid, werd het probleem niet verholpen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

op 22 januari bestelling voltooid; 27 januari installatie niet gelukt door bcc wegens vergeten stekker; vele malen bellen met klantenservice geen resultaat. met name niet oplossingsgerichte houding “Astrid” onoverkomelijk obstakel

Gewenste Oplossing:

als bcc op de afgesproken dat installeert

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar BCC over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door BCC in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat BCC een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

BCC

Heeft op 29 januari 2015 om 11:12 geantwoord

Geboden Oplossing:

Inmiddels heeft u een email van BCC ontvangen waarin wij bevestigen dat wij de order, op uw verzoek, annuleren.

Reactie van de melder van de klacht

11 jaren geleden - DE KLACHT IS NIET OPGELOST; BCC HEEFT VERZAAKT OM TE INSTALLEREN EN HEEFT MIJ GEDWONGEN KOSTEN TE MAKEN DOOR UIT TE MOETEN WIJKEN AAR EEN CONCURRENT TERWIJL ZIJ TOEGEZEGD HADDEN OM TE INSTALLEREN. GRAAG DE KOSTEN VERGOEDEN A EUR 87,80

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM