Mijn Klacht:
In de week van oud & nieuw heb ik BCC een klacht gemaild n.a.v. een onterecht betaalde rekening aan Miele vanwege de reparatie van een Miele wasautomaat die bij BCC gekocht is.
Aangezien ik geen bevestigingsmail heb ontvangen en ook reactie op min mail heb ik 1,5 week later naar BCC gebeld (a 10ct p/m). Ik kreeg te horen dat het nogal druk was met het wegwerken van de mails. Ik had ene Sandra aan de telefoon en zij kon mijn mail vinden en verzocht mij de bijbehorende koop- en reparatiebonnen ook te mailen naar hetzelfde emailadres ovv haar naam. Zij zou zorgen dat het bij de juiste afdeling terecht kwam. Zo gezegd zo gedaan.
Na een week nogmaals gebeld hoe het er nu voorstond. Keurig netjes te woord gestaan door een heer die meldde dat afhandeling bij Customer Service, war mijn klacht naar toe was, wel een week of twee kon duren. Dus ik weer wachten.
Na weken nog steeds geen gehoor. Half februari weer een mail gestuurd met de vraag waar nu eigenlijk het antwoord bleef? Na 6 dagen, nog steeds geen reactie, dus voor de derde keer gebeld met BCC.
Wederom keurig netjes te woord gestaan door een (andere ) heer die mij doodleuk wist te melden dat er helemaal nix was gebeurd met mijn klacht. Maar hij zou het wel direct doorsturen naar Customer Service. Ik heb meneer uitgelegd dat ik er helemaal geen vertrouwen in had en graag zelf met Customer Service doorverbonden wilde worden. Nee, dat kon niet, die waren niet bereikbaar. Op de vraag wanneer ik nu dan een reactie zou krijgen, kon meneer mij nix vertellen.
We zijn weer ruim een week verder en wat denk je….nog steeds geen reactie.
Gewenste Oplossing:
Ik ben tevreden als ik een reactie krijg op mijn klacht en de kosten die ik gemaakt heb voor reparatie vergoed krijg door BCC.

