Mijn Klacht:
Ik heb 14 oktober een inductie fornuis besteld bij BCC. In de bevestiging stond dat het fornuis binnen 15 dagen geleverd zou worden.
Op maandag 4 november, rond 12:30, belde ik klantenservice om te vragen waar het fornuis blijft. Als antwoord kreeg ik dat ze in systeem hebben kunnen zien dat het fornuis 14 november wordt geleverd.
Ik ben al een week geleden verhuisd met mijn zoon van 6 jaar die ik geen huisgemaakte maaltijd kan aanbieden.
Tevens is het onacceptabel dat er niets met mij is gecommuniceerd. Als ik niet gebeld had, had ik het ook niet geweten. Een zeer slechte bedoening.
Ik heb gisteren meteen een mail gestuurd en tot op heden geen antwoord gehad. Hoewel de klantenservice beloofd binnen een dag te antwoorden.
Dit is de allerslechtse ervaring die ik heb gehad. Ik had beter meteen bij de Mediamarkt kunnen bestellen. En nu heeft de Mediamarkt geen inductie fornuizen meer voor dat bedrag.
Gewenste Oplossing:
Ik moet elke avond iets bestellen of een vies magnetron maaltijd eten (terwijl ik zelf heerlijk kan koken en altijd vers eet).
Die bonnen wil ik declareren bij de BCC of ze moeten ervoor zorgen dat ik een inductie fornuis krijg voor het einde van de week, voor hetzelfde bedrag.

