Klacht: beloven dat iets komt en dat gewoon een paar keer en dan niet komen

Darky4life op 16 juni 2015 over BCC in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
BCC has resolved this complaint
Klacht opgelost op 19 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

Momenteel hebben wij te kampen met een hardnekkige technische storing. Deze zorgt voor problemen met het verwerken van een deel van de bestellingen, waardoor deze later worden bezorgd dan u van ons gewend bent. Daarnaast is door deze storing ook...

Bedrijf BCC
Status Opgelost
Datum 16 juni 2015

Een klant heeft op 2 juni een beeldscherm besteld bij BCC, met de belofte dat het binnen 5 tot 10 dagen geleverd zou worden. Na meerdere keren contact te hebben opgenomen over de status van de bestelling, bleek er steeds een probleem te zijn met de levering, en op 16 juni was het product nog steeds niet ontvangen, ondanks eerdere toezeggingen. Uiteindelijk werd de klacht opgelost, maar de klant ervoer veel frustratie door de inconsistentie in communicatie en levering.

Mijn Klacht:

Ik heb 2 juni een beeldscherm besteld dat binnen 5 a 10 dagen binnen zou komen. Prima…. ik kreeg een bevestiging’s mail dus dacht nou mooi hij is besteld. Na een week niks te horen ben ik maar naar BCC winkel in mijn buurt gegaan om na te vragen waarom ik nog niks heb gehoord.

Die man zou het na checken en werd later op mijn telefoon terug gebeld.
Hij vertelde dat ie op 1 of andere manier niet gepland stond om te bestellen en dat hij dat gedaan had en dat ik hem 12 juni kon verwachten.

12 juni na een dag zitten nog snel naar BCC winkel geweest. Die wisten van niks verder en hebben een mail gestuurd naar hoofdkantoor. Wordt ik gister gebeld 15-06 dat hij er was en dat hij werd verzonden en dat ik hem morgen kon verwachten.. Vandaag 16-06 nog steeds niks ontvangen.

Ik heb voor de zoveelste keer naar BCC gebeld maar in het begin steeds meer dat 5 wachtende voor u. Net kwart voor 8 maar weer geprobeerd weer meer dan 5 wachtende voor u en eindelijk na 13 min wachten kreeg ik iemand aan de telefoon.
En wat voor iemand pffff…… krijg ik te horen dat hij niet beschikbaar is!!!! nou dat wilde ik graag horen not -_-

Nu heb ik het maar geannuleerd en ik hoop maar dat ik mijn geld binnen 2 weken terug krijg..

Goed bezig BCC…..

Gewenste Oplossing:

Ik ben pas tevreden wanneer ik mijn geld weer terug heb.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar BCC over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door BCC in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat BCC een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

BCC

Heeft op 19 juni 2015 om 11:41 geantwoord

Geboden Oplossing:

Momenteel hebben wij te kampen met een hardnekkige technische storing. Deze zorgt voor problemen met het verwerken van een deel van de bestellingen, waardoor deze later worden bezorgd dan u van ons gewend bent. Daarnaast is door deze storing ook BCC Customer Service op dit moment minder goed bereikbaar. Natuurlijk doen wij er alles aan om de storing zo spoedig mogelijk te verhelpen en de gevolgen voor onze klanten tot een minimum te beperken. Onze excuses voor de overlast.
Het is voor ons helaas op dit moment niet mogelijk klachten via externe kanalen zoals klachtenkompas op te pakken en wij verwijzen u naar onze site voor de contact mogelijkheden:
http://www.bcc.nl/klantenservice/contact-en-service

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM