Klacht: BCC dramatische service en onbereikbaar

TDetlev op 23 juni 2015 over BCC in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
BCC has resolved this complaint
Klacht opgelost op 30 juni 2015
Reactie van het bedrijf:

BCC heeft een email gestuurd met de inhoud: Goedmorgen heer Damen, Naar aanleiding van uw schrijven ( ontvangen op 12 juni 2015 ) melden wij het volgende. Wij betreuren de gang van zaken mbt het door u bestelde fornuis in...

Bedrijf BCC
Status Opgelost
Datum 23 juni 2015

Een klant van BCC ervoer problemen met de service na de aanschaf van een elektrisch fornuis dat niet paste, ondanks advies van het personeel. Na 10 dagen zonder contact te kunnen krijgen, bezocht de klant de winkel, waar excuses werden aangeboden en een duurder fornuis als compensatie werd aangeboden. Het probleem werd opgelost, maar de klant was teleurgesteld over de communicatie en de lange wachttijd.

Mijn Klacht:

Omdat ik er geen verstand van heb liet ik mij adviseren (inclusief foto’s van mij aansluiting) bij de BCC over een elektrisch fornuis. Het fornuis wat zij adviseerde heb ik ook gekocht.

Bij de levering bleek het – ondanks het advies – toch niet te passen. De monteurs vertrokken met mijn product.

10 dagen lang heb ik geprobeerd contact te krijgen met de BCC, via telefooon, via mail en via facebook. Dit was onmogelijk. Ze bleken overgestapt op een nieuw systeem, daar heb ik natuurlijk niets mee te maken, maar goed.

In het weekend ben ik zelf maar naar de winkel gegaan (Amsterdam-oostpoort), daar werden de excuses wel gemaakt en kreeg ik ter compensatie van deze dramatische gang van zaken een duurder fornuis. Het had volgens de manager mede zo lang geduurd omdat ze nu zeker wilde weten welk fornuis wel geplaatst kon worden.

Het nieuwe fornuis zou de zaterdag er op worden geleverd en deze zou 100% zeker passen volgens de manager. Een paar dagen later werd ik gebeld dat dit tóch niet kon. Wéér kon het niet geplaatst worden terwijl ze het zelf adviseerde.

Ze hadden wel een alternatief, maar dat kwam qua energielabel en esthetiek niet eens in de buurt van mijn keuze. Ik wilde dus mijn geld terug.

De BCC wil mij nu het initiële bedrag terug geven. Terwijl ik het bedrag wil van het fornuis wat ik als laatste heb gekregen ter compensatie.
Dat fornuis is van mij, ik heb de bon en het zou geleverd worden. Dat dat niet kan is niet mijn schuld.

Op 28 mei kocht ik een fornuis, ik zit dus al bijna een maand zonder……wat een dramatische service.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als ik het bedrag ter waarde van het fornuis wat ik ter compensatie kreeg terug krijg. Het is immers mijn fornuis, wat zij zelf hebben gegeven.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar BCC over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door BCC in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - De melder van de klacht heeft zojuist de oplossing van BCC beoordeeld.

TDetlev

Heeft op 23 juni 2015 om 15:45 geantwoord

Dit is dus precies mijn klacht. Ik heb recht op het bedrag van het fornuis wat mij is cadeau gedaan, dat is van mij. Dit is exact de aard van mijn klacht en dus ook zeker geen oplossing.

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - De oplossing slaat helemaal nergens op. De BCC is onbereikbaar en adviseert mij tot 2 keer toe een verkeerd product. Na bijna een maand zonder fornuis mag ik genoegen nemen met het terug betalen van het initiële bedrag? BCC, wat verstaan jullie onder compensatie? Jullie hebben mij een fornuis ter compensatie gegeven, van wie is dat fornuis dan?

Bericht van Robin van Klacht.nl

10 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat BCC een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

BCC

Heeft op 30 juni 2015 om 08:03 geantwoord

Geboden Oplossing:

BCC heeft een email gestuurd met de inhoud:

Goedmorgen heer Damen,

Naar aanleiding van uw schrijven ( ontvangen op 12 juni 2015 ) melden wij het volgende.

Wij betreuren de gang van zaken mbt het door u bestelde fornuis in ons filiaal Amsterdam Oostpoort.

U heeft inmiddels de order geannuleerd. Het aanschafbedrag a 608,95 euro wordt teruggestort.

Wij vertrouwen u hiermee voldoende geinformeerd te hebben.

Met vriendelijke groet,

BCC elektro-speciaalzaken B.V.

Customer Care

Het aanschafbedrag stata voor het door u te betalen bedrag ( en niet meer ).

Reactie van de melder van de klacht

10 jaren geleden - Vorr die 400ste keer dit is geen oplossing, dit is belachelijk.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM