Klacht: BCC brengt €70,- in rekening voor ophalen verkeerd product!

bcc_NEE op 11 februari 2015 over BCC in de categorie Electronica Winkels - ketens

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
BCC has resolved this complaint
Klacht opgelost op 11 februari 2015
Reactie van het bedrijf:

Er is contact geweest met de klant, hij heeft inmiddels een ander apparaat besteld. 70,- euro wordt aan hem terug gestort.

Bedrijf BCC
Status Opgelost
Datum 11 februari 2015

Een klant van BCC heeft een vaatwasser online gekocht, maar deze bleek niet te passen bij de installatie. Na het retourneren van het product, waar al transportschade aan was, werd er €70,- in rekening gebracht voor het ophalen van het verkeerd geleverde product. De klant uitte zijn onvrede over de kosten en het gebrek aan informatie op de website.

Mijn Klacht:

BCC verdient dik aan retour goederen!!!

Vorige week tijdens de 21% kortingdagen een vaatwasser van Siemens ONLINE gekocht. Normaal koop ik altijd bij Media Markt maar omdat de slogun LOW PRICE HIGH SERVICE mij wel aanspreekt en zij Media Markt 1op 1 volgen qua prijs nu dus daar besteld.

De vaatwasser kost op dat moment €495,-

Bij installeren blijkt de vaatwasser niet te passen en is een aangepast model nodig. Als consument en leek wordt je daar nergens op gewezen op de website en aan de typenummers al helemaal niet. Maar goed, misschien had ik hiervoor toch meer moeten studeren.

Direct vaatwasser in originele verpakking terug gezet. (er zat al een transportschade aan bij aflevering, keurig op de bon vermeld)

Als alternatief vraag ik een ander model vaatwasser. Helaas is deze niet meer in de aanbieding en moet ik de volle mep betalen. Bovendien moet ik €70 euro betalen om hem weer op te halen, zogenaamd omdat de verpakking nu beschadigd is.

Dus, de oude vaatwasser is nu geen €495,- maar ineens €629,-. Hierop verdienen ze bij terugkomst gewoon €134,- Komt mijn €70,- nog bovenop dus aan de retourzending verdienen ze € 204,-

Zou ik nog een nieuwe gekocht hebben dan wordt daar nog een x op verdiend. Ik heb goed moeten zoeken om te vinden waar staat dat je €70,- moet betalen voor een retourzending, LET DUS GOED OP!!

Als je dan vervolgens 45 minuten in de wacht staat om dit verhaal uit te leggen is het antwoord, het staat in de kleine lettertjes meneer, regels zijn regels! Duhuhh..

Ik heb een advies voor BCC… HIGH PRICING, LOW SERVICE!!

Een zeer teleurgestelde ex BCC internet client… 🙁

Gewenste Oplossing:

Dat ik iets moet betalen voor het retourneren van het apparaat snap ik. Maar dat zelfs de chauffeur 70 euro belachelijk vind zegt genoeg.

Geen 70 euro betalen maar eventueel een passend bedrag!!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar BCC over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door BCC in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat BCC een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

BCC

Heeft op 11 februari 2015 om 15:39 geantwoord

Geboden Oplossing:

Er is contact geweest met de klant, hij heeft inmiddels een ander apparaat besteld. 70,- euro wordt aan hem terug gestort.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM