Mijn Klacht:
Ivm stopzetting lidmaatschap vanwege operatie zou basicfit teveel betaalde lidmaatchap terugstorten sinds december 2020. Klantenservice weigert inhoudelijk te reageren en ik word er moedeloos van omdat zij geen juridische kennis hebben.
Zij hebben een betaling aan iemand anders uitgevoerd!
Op 19 mei is er een email verstuurd aan zowel de CFO Hans van der Aar als de Basic Fit Bedrijfsjurist Micha Geerards maar ik heb nog steeds geen restitutie ontvangen (zie kopie mail hieronder)
Basic Fit Nederland BV
T.a.v. Dhr. Hans van der Aar, CFO
Wegalaan 60
2132 JC Hoofddorp
Amsterdam, 19 mei 2021
Betreft lidmaatschap 100039871 restitutie Euro 137,86
Geachte heer van der Aar,
Ivm de stopzetting van bovengenoemd lidmaatschap zou Basic Fit in november 2020 een restitutie ad 137,86 euro terugstorten. Ondanks mijn herhaaldelijke verzoeken in december aan uw klantenservice is dit tot op heden niet gebeurd.
Gebleken is dat u het bedrag dat mij toekomt, is overgemaakt aan iemand anders. U als ontvanger moet het bedrag dan binnen een redelijke termijn terugbetalen. Na een onverschuldigde betaling heb ik recht op teruggave van het teveel betaalde.
Bij een onverschuldigde betaling aan iemand anders is het uw verantwoordelijkheid om het geld terug te halen. Ik kan en mag daar toch niet de dupe van zijn.
Ik vraag u nogmaals vriendelijk om het door mij betaalde bedrag van 137,86 euro terug te betalen en op mijn reknr genoemd) te storten. Als u het totaalbedrag niet op tijd betaalt, zal ik incassokosten berekenen.
Ik ontvang graag binnen twee weken uw betaling.
Gewenste Oplossing:
Wanneer ik (en niemand anders) de restitutie van 137,86 Euro ontvangen heb zoals door Basicfit voorgesteld en toegezegd.


