Klacht: Opzegging

Jose van der Laak op 01 september 2020 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school

Basic Fit klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 2 september 2020
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf Basic Fit
Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 1 september 2020

Een klant heeft op 13 mei zijn lidmaatschap bij Basic Fit opgezegd, maar constateert dat er nog steeds bedragen worden afgeschreven. Door technische problemen met de website en het ontbreken van telefonische bereikbaarheid kon hij zijn opzegging niet bevestigen, wat leidde tot het storneren van de juli-betalingen. De kwestie is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Ik heb 13 mei mijn lidmaatschap opgezegd opgezegd en nu wordt er nog steeds afgeschreven. De website liep continu vast en er was geen telefonisch contact mogelijk. Ik heb de bedragen van juli gestorneerd.

Gewenste Oplossing:

Dat mijn lidmaatschap opgezegd wordt vanaf 13 mei 2020.

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Basic Fit in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Basic Fit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Basic Fit

Heeft op 02 september 2020 om 08:10 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM