Klacht: opzeggen ivm verhuizing

joelle aartsen op 14 april 2015 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Basic Fit has resolved this complaint
Klacht opgelost op 14 april 2015
Reactie van het bedrijf:

Beste Joelle, Bedankt voor je bericht. Indien jij jouw lidmaatschap wilt opzeggen vanwege het verhuizen buiten een gebied waar zich een Basic-Fit bevindt, kan jij een bewijs van verhuizing opsturen naar [email protected]. Zodra dit is ontvangen kan jouw opzegging zo...

Bedrijf Basic Fit
Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 14 april 2015

J. Hofmans heeft Basic Fit benaderd om zijn lidmaatschap op te zeggen vanwege een verhuizing buiten een straal van 5 kilometer van de dichtstbijzijnde vestiging. Hij geeft aan dat hij sinds januari niet meer gebruik heeft kunnen maken van de sportschool en vindt het zonde om tot en met november maandelijks 18 euro te betalen.

Mijn Klacht:

hallo wij zijn verhuisd buiten een straal van 5 kilometer,en er is geen basic fit hier in de buurt ,ik wil graag opzeggen omdat ik geen gebruik kan maken van de basic ft ivm verhuizing geen vervoer etc.
ik ben per januari verhuisd en niet meer geweest dus elke maand 18 euro betalen voor niks tot en met november vind ik echt zonde geld.
graag de opties
met vriendelijke groeten j.hofmans
de holleman 17
1831 ee koedijk

oud adres
judith lijsterstraat 149
1816jx alkmaar

Gewenste Oplossing:

als mijn lidmaatschap per direct beeindigd kan worden.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Basic Fit over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Basic Fit in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Basic Fit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Basic Fit

Heeft op 14 april 2015 om 12:50 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Joelle,

Bedankt voor je bericht.

Indien jij jouw lidmaatschap wilt opzeggen vanwege het verhuizen buiten een gebied waar zich een Basic-Fit bevindt, kan jij een bewijs van verhuizing opsturen naar [email protected].
Zodra dit is ontvangen kan jouw opzegging zo snel mogelijk worden verwerkt. Vergeet niet om de lidmaatschapsgegevens mee te sturen.

Met vriendelijke groet,
Nathalie van Basic-Fit

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM