Klacht: Kan niet inloggen dus kan ook niet reserveren

Zelzeleh op 21 augustus 2020 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Basic Fit has resolved this complaint
✅ Klacht opgelost op 24 augustus 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste Ali, Bedankt voor het kenbaar maken van jouw klacht. Wij vinden het erg vervelend te vernemen dat jij problemen ervaart tijdens het inloggen in onze App. Echter hebben wij geen probleem kunnen achter halen waardoor jouw App en de...

Bedrijf Basic Fit
Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 21 augustus 2020

Een klant van Basic Fit ondervond problemen met inloggen in de app, waardoor reserveringen niet mogelijk waren. Ondanks het aanvragen van een nieuw wachtwoord en een bezoek aan de sportschool, ontving de klant geen oplossing. De klant overweegt nu om het abonnement op te zeggen en vraagt om een terugbetaling voor de afgelopen vier maanden.

Mijn Klacht:

Ik probeerde een reservering te maken in basic fit app maar lukte niet omdat inloggegevens niet klopte zegt de app, heb nieuw wachtwoord weer gemaakt weer het zelfde probleem ben gisteren bij hun langs geweest omdat ik ze niet kon te pakken krijgen ze zouden my mailtje sturen met nieuw gegevens tot nu niks.
Ik will mijn abonnement opzeggen en min geld terug vragen voor afgelopen 4 maanden dat ik niet kon inloggen en reserveren.

Gewenste Oplossing:

Als ik mijn geld voor afgelopen 4 maanden terug krijg waar Ik hele tijd probeerde te inloggen en reserveren en UITSCHRIJVEN ben er helemaal klaar ermee

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Basic Fit over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Basic Fit in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

5 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Basic Fit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Basic Fit

Heeft op 24 augustus 2020 om 10:41 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste Ali,

Bedankt voor het kenbaar maken van jouw klacht.
Wij vinden het erg vervelend te vernemen dat jij problemen ervaart tijdens het inloggen in onze App.
Echter hebben wij geen probleem kunnen achter halen waardoor jouw App en de MyBasic-Fit niet zouden werken. Wij hebben daarom enkel je wachtwoord aangepast waarna inloggen direct mogelijk was.

Je hebt een mail ontvangen met daarin de nieuwe inloggegevens voor de App en voor de MyBasic-Fit. Wanneer je deze gegevens wilt wijzigen dien je dit op beide platforms te doen, de App en de MyBasic-Fit staan namelijk niet direct gekoppeld aan elkaar.

Spijtig genoeg heb ik geen eerdere correspondentie terug kunnen vinden in onze ledenadministratie waaruit blijkt dat er eerder contact met ons is opgenomen. Enkel 1 contact moment vanuit de intercom in de club, dit is overigens ook de enige dag dat er is geprobeerd de pas te scannen.

Indien je kunt aantonen dat je hierover eerder contact met ons hebt opgenomen dan kunnen wij kijken of wij hierin nog iets voor je kunnen betekenen.

Mijn excuses voor het ongemak!

Met vriendelijke groet,
Het Social Team van Basic-Fit

Alle klachten die gemeld zijn door Zelzeleh
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM