Klacht: Gang van zaken

eassenberg op 17 maart 2014 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Basic Fit has resolved this complaint
Klacht opgelost op 26 maart 2014
Reactie van het bedrijf:

We hebben telefonisch contact gehad met meneer. Het klopt inderdaad dat de groepsleszaal nog niet helemaal in orde was. In de tussentijd hebben we hier hard aan gewerkt en is het probleem verholpen. Wat betreft het niet uitgeven van een...

Bedrijf Basic Fit
Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 17 maart 2014

Een klant van Basic Fit heeft enkele opmerkingen over de gang van zaken in de sportclub. Hoewel de verhuizing soepel is verlopen en de faciliteiten er goed uitzien, vindt de klant het geluid tijdens groepslessen te hard, wat schadelijk kan zijn voor het gehoor en de communicatie tijdens het trainen bemoeilijkt. Daarnaast uit de klant zijn onvrede over het feit dat nieuwe leden een handdoek ontvangen, terwijl trouwe, oude leden dit niet krijgen.

Mijn Klacht:

Geachte heer/mevrouw,

Zelf trainde ik zo’n 5 a 6 jaar 3 x per week bij Health City samen met mijn vriendin. We betalen via automatische incasso.

Allereerst merk ik op dat de verhuizing vlot is verlopen en dat alles er keurig netjes uitziet. Ik heb wel een paar opmerkingen.

Als de groepslessen starten is staat het geluid dermate hard dat je elkaar niet meer kunt verstaan. Dit is slecht voor het gehoor > 86 decibel en ook nog eens gevaarlijk als je met losse gewichten traint. Bij zwaar trainen is communicatie belangrijk.

Verder vind ik het een slechte zaak dat nieuwe leden een handdoek krijgen en de oude leden niet. Vergeet niet dat de oude leden loyaal zijn geweest en jaren lang lid zijn. Een extra handdoek dat zijn toch niet de kosten.

Als laatste is de informatie voorziening slecht en laat geweest. In ons geval had ik het abonnement van mijn vriendin al eerder op kunnen zeggen gezien zij minder vaak sport.

Gewenste Oplossing:

Ik ben tevreden als de ruimte waar groepslessen gegeven worden geïsoleerd wordt en ik als trouwe klant ook een handdoek en bidon ontvang.

Zelf sport ik al 27 jaar en laten we eerlijk zijn de meeste nieuwe klanten komen in de zomer en ruim de helft geeft op. Nu is alles nieuw en interessant maar laten we wel wezen het is gewoon hard werken.

Ik hoor graag u bevindingen.

Met vriendelijke groet,

E. Assenberg

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Ik heb een email gestuurd naar Basic Fit over deze klacht.

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Basic Fit in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

12 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Basic Fit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Basic Fit

Heeft op 26 maart 2014 om 15:47 geantwoord

Geboden Oplossing:

We hebben telefonisch contact gehad met meneer. Het klopt inderdaad dat de groepsleszaal nog niet helemaal in orde was. In de tussentijd hebben we hier hard aan gewerkt en is het probleem verholpen. Wat betreft het niet uitgeven van een handdoek aan de leden die overgaan naar basic-Fit, is een aandachtspunt voor ons. We zijn uiteraard harstikke blij dat de oud-leden de keuze hebben gemaakt om mee te gaan naar Basic-Fit. Wij zullen intern gaan bespreken hoe we dit in de toekomst het best kunnen aanpakken.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM