Mijn Klacht:
Ik heb via heel veel verschillende wegen geprobeerd contact met jullie op te nemen zonder enig succes; niks werkt, er wordt niet opgenomen en nergens op gereageerd. Hierbij probeer ik het dus ook nog via deze weg.
Ik heb op 04-02-2020 mijn lidmaatschap bij basic fit opgezegd. Op dat moment werd er in mijn account op jullie website ook aangegeven dat de einddatum van het contract 04-03-2020 is. Hier heb ik een screenshot en video van, waarin je ook kan zien dat ik het opzeg, en deze ook meegestuurd in de email en bericht via Whatsapp die ik toendertijd naar jullie heb verzonden als bewijs (deze is in bezit van de debituerenadministratie). Ik kon ook hierna, vlak nadat ik had opgezegd, niet meer inloggen met de melding dat ik niet meer lid was en mijn lidmaatschap zou zijn verlopen. Dus ik ging er toen wel vanuit dat het wel goed was gegaan.
Helaas blijkt minder waar. Ik heb van jullie op 22 Juli een mail ontvangen dat binnen 15 dagen een (onterecht!) openstaand bedrag van 59,51 EUR betaald moest worden. Na veel verschillende mislukte pogingen om telefonisch contact met jullie op te nemen en geen reactie via de mail/klantenservice/whatsapp, gingen we er nogmaals vanuit dat ons contract per 04-02-2020 was opgezegd en er geen verdere acties van mijn kant geacht werden. Nu heb ik vandaag, 30 september, toch nog opnieuw een ingebrekestelling van jullie ontvangen met de melding een openstaand bedrag van 93,99 EUR (!) binnen 15 dagen te betalen, wat gewoon volstrekt belachelijk is, omdat ik mijn abonnement al in februari 2020 had opgezegd!
Na jullie mails over het zogenaamde openstaande bedrag, zowel na die van 22 juli als die van 30 september, heb ik verschillende keren geprobeerd om telefonisch contact met jullie op te nemen, elke keer een half uur in de wacht maar zonder enig resultaat. Ik heb jullie ook verschillende keren gemaild en berichtjes gestuurd via Whatsapp, maar ook dit zonder succes; ik word hier gewoon van het kastje naar de muur gestuurd of er wordt überhaupt niet gereageerd.
Verder wil ik er nog bij vermelden dat ik toendertijd na jullie eerste mail van 22 juli voor alle zekerheid nogmaals mijn abonnement had opgezegd via my basic fit, aangezien ik ineens toch weer kon inloggen (terwijl dit na mijn eerste en échte opzegging van februari 2020 niet meer mogelijk was) en alles ineens weer actief was, ondanks het feit dat ik al op 04-02-2020 had opgezegd.
Dat jullie nu een halfjaar later plotseling met deze mails komen, op geen enkele manier bereikbaar zijn, en geld blijven eisen terwijl ik ruim een halfjaar geleden heb opgezegd is ronduit schandalig!
Gewenste Oplossing:
Ik ga er vanuit dat mijn contract per 04-Feb-2020 is opgezegd en er geen verdere acties van mijn kant nodig zijn. De Ingebrekestelling die ik vandaag 30 september heb ontvangen is daarom ook niet van toepassing omdat Basic Fit zelf ingebreke is door niet beschikbaar te zijn en geen contact met mij op te nemen.
Hierbij het dringende verzoek om per direct te stoppen met dit soort pogingen om geld te verdienen en te acceperen dat mensen na een lidmaatschap van vele jaren ook graag een lidmaatschap een keer willen opzeggen op een normale manier. Ook dat is klantvriendelijkheid en service gericht gedrag! Graag ontvang ik een bevestiging dat mijn opzegging van het contract per 04-02-2020 wordt erkend en ik verder niets hoef te betalen aan zogenaamde openstaande bedragen. Indien u wilt bellen graag niet anoniem zodat ik terug kan bellen indien nodig.

