Klacht: Basic app doet het niet

Kimberly gerritsen op 10 juli 2020 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school

Basic Fit klantenservice

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
✅ Klacht opgelost op 13 juli 2020
Reactie van het bedrijf:

Het bedrijf heeft de oplossing alleen met de klager gedeeld.

Bedrijf Basic Fit
Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 10 juli 2020

Een klant ervaart problemen met de Basic Fit-app, waarbij inloggen niet mogelijk is door een foutmelding over onjuiste inloggegevens. Pogingen om het wachtwoord te wijzigen leiden ook tot een foutmelding, en de klant vraagt zich af hoe zij haar e-mailadres kan wijzigen. De klacht is inmiddels opgelost.

Mijn Klacht:

Elke keer als ik wil inloggen zegt het systeem dat me inlog gegeven onjuist zijn terwijl ik dan opnieuw wil registreren zeg tie dat ik al een account heb met me email adres. Dan probeer ik het nog een keer dan met me wachtwoord veranderen dat krijg ik error. Wat moet ik nu doen. En hoe ik mijn email bij mijn basic fit veranderen is daar een mogelijkheid in

Mvg
Kimberly gerritsen

Gewenste Oplossing:

Als het verlopen is en ik antwoord op mijn vragen krijg

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Basic Fit in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Basic Fit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Basic Fit

Heeft op 13 juli 2020 om 09:25 geantwoord

Geboden Oplossing:

Oplossing is alleen zichtbaar voor melder van de klacht

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM