Klacht: Al 3x opgezegd, nog steeds geen bevestiging en de afschrijving gaat door

DD79 op 12 mei 2020 over Basic Fit in de categorie Sportclub/-school

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Klacht opgelost op 13 mei 2020
Reactie van het bedrijf:

Beste D, Bedankt voor het kenbaar maken van jouw klacht, dit waarderen wij enorm. Wat vervelend dat er onduidelijkheid is ontstaan rondom de opzegging van jouw lidmaatschap. Ik ben het direct voor je gaan nakijken in onze administratie en ik...

Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf Basic Fit
Categorie Sportclub/-school
Status Opgelost
Datum 12 mei 2020

Een klant heeft meerdere keren geprobeerd zijn lidmaatschap bij Basic Fit op te zeggen, zowel via de website als per e-mail, maar heeft geen bevestiging ontvangen. Ondanks de opzegging blijft de maandelijkse afschrijving plaatsvinden, wat de klant zelf heeft moeten terughalen. De klant vraagt Basic Fit om verantwoordelijkheid te nemen en te reageren op zijn communicatie.

Mijn Klacht:

Al 3x opgezegd in mijn pagina en per mail, bevestiging blijft uit. Maandelijkse afschrijving heeft weer plaats gevonden (deze is terug gehaald door mij zelf). Basic fit neem je verantwoordelijkheid en mail je klanten terug!

Gewenste Oplossing:

Bevestig voor opzeggen, en openstaande factuur kwijt schelden omdat er optijd is opgezegd!

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - Deze klacht is zojuist door Basic Fit in behandeling genomen

Bericht van Robin van Klacht.nl

6 jaren geleden - We hebben bericht ontvangen dat Basic Fit een oplossing geplaatst heeft bij deze klacht

Basic Fit

Heeft op 13 mei 2020 om 08:26 geantwoord

Geboden Oplossing:

Beste D,

Bedankt voor het kenbaar maken van jouw klacht, dit waarderen wij enorm.

Wat vervelend dat er onduidelijkheid is ontstaan rondom de opzegging van jouw lidmaatschap. Ik ben het direct voor je gaan nakijken in onze administratie en ik kan enkel 1 lidmaatschap vinden op jouw naam. Dit lidmaatschap is reeds beëindigd per 4-10-2018. Echter zie ik op hetzelfde adres nog een lidmaatschap staan, alleen staat deze geregistreerd op een andere naam. In verband met de AVG-wetgeving kan ik spijtig genoeg geen informatie verstrekken over dit lidmaatschap. Mijn excuses hiervoor.

Mocht jouw bericht gaan over dit desbetreffende lidmaatschap, dan kan ik je het beste adviseren om de naamhouder even contact met ons op te laten nemen. Wij helpen hemhaar graag verder.

Ik hoop je hiermee voldoende te hebben geïnformeerd. Laat het ons gerust weten als je verder nog vragen hebt.

Met vriendelijke groet,
Het Social Team van Basic-Fit

Reactie van de melder van de klacht DD79

6 jaren geleden - Nogmaals er is geen andere manier om contact te leggen met jullie, er is inmiddels al 3x een mail verzonden en 3x opgezegd. Graag via deze weg oplossen.

DD79

Heeft op 17 juni 2020 om 11:54 geantwoord

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Los het op en beantwoord de mails!

Reactie van de melder van de klacht DD79

6 jaren geleden - Er staat opgelost, maar er is helemaal niets opgelost Basic flut!

Reactie van de melder van de klacht DD79

6 jaren geleden - Basic fit, nog steeds niets vernomen van jullie!

Alle klachten die gemeld zijn door DD79
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM