Mijn Klacht:
Ik ben gisteren met een huisgenoot naar Basic fit in Amsterdam zuidoost gegaan. Ik ben in bezit van een comfort abonnement en wilde per direct laten wijzigen naar een premium. Ik kon dat online niet doen en basic fit bellen is onmogelijk. Ik vraag dus aan 1 van de 2 medewerkers (nadat ze klaar waren met hun gesprek) of ze mijn abonnement kan wijzigen. Nee, dat kan ik niet. Dat moet u doen via de app en als u dat nu doet, gaat het niet meteen in.
Punt 1: ze staat daar achter een computer. Ik kan me niet voorstelen dat iets wat ik volgens haar via een app kan wijzigen; zij dat niet via de basic fit systemen kan doen. Ik begrijp dat gewoon niet.
Punt 2: er staat 2 van die apparaten waar een klant zelf de wijzigingen kan doorvoeren. Beide apparaten zijn buiten werking. Erg handig allemaal.
Manier van gedrag, communicatie en houding naar de klanten toe ben ik absoluut niet over te spreken. je staat daar en voert je werk uit. Ze staan met zn 2tjes te babbelen en meer ook niet. ronduit belachelijk dit.
Punt 3: Ik probeer via de app. Basic fit heeft volgens mij niet echt geinvesteerd in hun IT systemen, want ik wil abbo wijzigen en wordt doorgestuurd naar een contactformulier. Vervolgens moet ik 4 werkdagen wachten voordat ik een reactie krijg. In welke wereld wordt dit gezien als efficiëntie? hoe is gebruiksvriendelijk voor de klanten? Hoe is dit klantvriendelijk? Als ik per se een wijziging via de app moet doorgeven volgens de medewerker die gisteren in basic fit stond rond 20.30 uur. Dan verwacht ik dat dit hooguit paar knoppen werk is en niet dat ik via de app – naar een site wordt doorgestuurd om vervolgens een contactformulier in te vullen.
Mijn ervaring was gisteren zo telleurstellend
Gewenste Oplossing:
Mijn abonnement met spoed omzetten naar Premium. Ik kom namelijk een abonnement upgraden en krijg te maken met dit soort gedrag. Verder verwacht ik wel wat extra's voor deze nare ervaring en extra tijdsinvestering (lees: yanga water abbo of iets anders ter compensatie).

