Mijn Klacht:
Diana Geven Wat vinden jullie van de nieuwe actie??? Gratis sporten tot juni en als men een flex abonnement afsluit ook nog eens 50 procent korting op je inschrijfgeld. Helemaal top .
Wat doe je dan als je 1 dag ervoor fijn 64 euro hebt betaald voor je maand abbo en inschrijfgeld. Info vragen bij de sportschool en klanten service .
Je hebt dan gewoon dikke pech zeggen ze dan.
Als men online inschrijft kun je je geld terug krijgen en als je bij de spotschool je inschrijft op dat apparaat krijg je niks terug.
Ik vind dit niet kunnen voor zo`n grote sportschool er mag er wel een voorstel komen.
Dus nu betaal je 76 euro tot juni terwijl als je 1 dag later lid was geworden je 20 euro kwijt was.
Heel erg jammer dit. Vooral als je er heel hard voor moet werken. (Voor de duidelijkheid mijn dochter heeft nog aangegeven dat het best veel inschrijfgeld was en niemand daar heeft ook de moeite genomen om te zeggen goh probeer het eens 1 keer proef. Als ze dat had gedaan had het haar veel geld gescheeld. Het kan niet waar zijn dat hier niks aan te doen is.) Zou graag ook 20 euro betalen en de rest terug krijgen
Gewenste Oplossing:
Als het opgelost zou worden met evenveel recht als een ander.
Ik bedoel als ik nou 2 weken geleden lid ben geworden is het anders het gaat hier om 1 dag.


