Mijn Klacht:
18 januari j.l een Jetta uit 2008 gekocht in Barnaveld. In de auto was gerookt, waarbij de verkoper zei “meneer na een behandeling zal uw kinderen geen last hebben van rook lucht” na 1 dag kwam er een stevige rooklucht uit de auto, waarbij ik verder geen gehoor kreeg over deze klacht van de verkoper. Na een aantal dagen kwam ik erachter dat er een grote lekkage in de koffer ruimte zit. De Hierbij gebeld, en deze naar lokatie Nijmegen gebracht, waarbij verteld word dat de auto na 2 weekdagen klaar zou zijn.
Hierna niet meer vernomen. Na een klacht in te dienen op de site, zou ik na 2 werkdagen gebeld worden. Niet gebeld! Na letterlijk 12x terugbelverzoeken naar lokatie Nijmegen, krijg ik na 5 werkdagen plus een weekend mijn auto terug, waarbij ze de vochtschade niet gezien hadden en niet gereinigd hebben, dus wederom een nieuwe afspraak moeten maken. Wat krijg je te horen “sorry” Na een week kom ik erachter dat ze de achterbumper niet juist gemonteerd hebben, waarbij hij scheef zit en aan het zakken is. Barneveld gebeld, waarbij de auto ter reperatie word aangeboden. Alle punten worden beschreven door mij, maar ze kunnen niet alles maken. De achter bumper opnieuw gemonteerd, en alles na 3 werkdagen plus een weekend goed zijn. Aangekomen bij bochane Barneveld, is een klacht niet opgelost, waarbij de auto vlug door een monteur nogmaals gerepareerd moet worden.
Na 3 dagen begint de achterbumper weer scheef
te hangen, waarbij ik wederom de auto ter reperatie moet aanbied bij lokatie Elst. Ik probeer Bochane daarover verder te bellen, om een klacht in te dienen. Hierbij hun chat gebruikt waarbij ik na 3 dagen en 3 keer melden om terug gebeld te worden, tot op heden nog niet ben gebeld. Voor mezelf zoveel onkosten gemaakt, in totaal de auto 5
wk in bezit, en nog geen 3 weken kunnen rijden, nog geen eens begrip, betrokkenheid krijgt vanuit bochane. Ze hebben €8300 gevangen, maar klant gericht niet kennen!!! Ik heb geen vertrouwen meer. Morgen de laatste keer mijn Auto ter reperatie, mocht het dan weer niet goed zijn, andere stappen ga ondernemen!
Gewenste Oplossing:
Auto volledig is gerepareerd, vergoeding voor de onkosten of service!
Klacht serieus word

