Klacht: Klacht roze mini laptop

Lydia1987 op 06 januari 2012 over Asus in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Asus
Status Open
Datum 6 januari 2012

Een consument heeft anderhalf jaar geleden een Asus eeepc mini laptop aangeschaft, maar ondervond problemen met de batterij en oplader. Na het opsturen van de laptop voor reparatie, kreeg de consument te horen dat de schade als gebruikersmisbruik werd beschouwd, met reparatiekosten van €350, gelijk aan de aanschafprijs van de laptop.

Mijn Klacht:

Ik heb nog geen anderhalf jaar geleden een Asus eeepc mini laptop gekocht.
Afgelopen juni was de batterij defect. Nadat dit opgelost was, gebeurde er nog geen 2 maanden later weer een defect aan de oplader/batterij. Na veel heen en weer gemail en gebel met Asus is de laptop nu al 6 (!) weken geleden opgestuurd. Vandaag er maar eens achteraan gebeld. Conclusie: het was userabuse en reperatiekosten bedragen €350. (aanschafprijs laptop €350)

Gewenste Oplossing:

Reperatie

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM