Klacht: Geen HDD bracket bijgeleverd, terwijl er 2 aansluitingen inzitten.

mitch0909 op 02 april 2015 over Asus in de categorie Electronica - Computers

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Bedrijf Asus
Status Open
Datum 2 april 2015

Een gebruiker van een Asus K73sv notebook heeft geklaagd over het ontbreken van een tweede HDD-bracket, terwijl er wel een aansluiting voor een extra harde schijf aanwezig is. De gebruiker heeft eerder via de chat contact opgenomen met Asus, maar heeft nog geen reactie ontvangen. De klacht benadrukt de teleurstelling over de service en het ontbreken van standaardaccessoires.

Mijn Klacht:

Deze klacht heb ik meer dan één week geleden ook al ingediend via de chat. maar nog geen reactie op gehoord. vandaar ik het nog een keer probleem.

Ik heb een Asus K73sv notebook.
Hierin wilde ik een ssd zetten. bij de bestaande hardeschijf. Maar wanneer ik de SSD wilde gaan plaatsen, kwam ik tot mijn verbazing dat er geen 2e bracket bij zit. Maar wel een aansluiting voor nog één hardeschijf…. Waarom zit er geen bracket bij? Beetje slechte service! Normaal zou je z’n dingen standaard erbij leveren!

Gewenste Oplossing:

Kort maar krachtig: Met een bracket!

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over Asus

Bericht van Robin van Klacht.nl

11 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over Asus nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM