Klacht: Budgethotels geleverd voor standaard prijs

Pasha1965 op 28 februari 2014 over Arke in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
ā³ Wacht op reactie
Bedrijf Arke
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 28 februari 2014

Een klant heeft een reis geboekt met een upgrade naar standaard hotels, maar verblijft in plaats daarvan in budgethotels. Het bedrijf Arke stelt dat de budgethotels van voldoende kwaliteit zijn en weigert restitutie van de extra kosten.

Mijn Klacht:

Wij hebben een reis geboekt met een upgrade naar standaard hotels ipv budget versies. Nu slapen we in twee gevallen toch in de budget hotels. ARKE is van mening dat de Budgethotels ook prima zijn en wenst niet tot restitutie van de teveel betaalde kosten over te gaan.

Gewenste Oplossing:

Restitutie van toeslag voor de standaardhotels en vergoeding van de telefoniekosten 21 minuten gebeld worden

Reactie van de melder van de klacht

12 jaren geleden - Contact gehad met arke, ze vergoeden teveel betaalde kosten voor hotels en telefoniekosten.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM