Klacht: Bij de reis toezegging van 2×2 personen ’n drie gangen menu

E. Mali op 12 juni 2014 over Arke in de categorie Online Reisbureaus

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
⏳ Wacht op reactie
Bedrijf Arke
Categorie Online Reisbureaus
Status Open
Datum 12 juni 2014

Bij het verblijf in het hotel bleek er geen kennis te zijn van de toezegging van een gratis driegangenmenu voor twee personen. Na het bespreken van de klacht met een hostes van Arke op 14 mei, is deze doorgegeven aan het bedrijf, maar de klager heeft sindsdien geen reactie meer ontvangen van Arke. De klager uit zijn onvrede over het niet nakomen van beloftes door het bedrijf.

Mijn Klacht:

Toen wij de eerste avond in het hotel wilde gaan eten, wist men in het hotel niets van ’n gratis 3 gangen menu. De eigenaresse zei ons lekker te gaan eten, zij zou het uitzoeken. De klacht is op 14 mei besproken met de Hostes van Arke. Zij heeft de klacht opgenomen en heeft hem doorgestuurd naar Arke. Wij zijn al weer ’n tijdje thuis maar hebben niets
meer van Arke gehoord.
Ik kan niet geloven dat Arke zijn beloftes niet nakomt

Gewenste Oplossing:

Wanneer U uw beloft nakomt, en de Mevrouw van hotel Belvedere in Orhid
Macedonië de door haar aan ons geschonken maaltijd vergoed.
En voor ons tegoedbon of een leuk bloemetje.

💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM