Klacht: ANWB komt garantieverplichting niet na klacht indienen bij hen is onmogelijk

TurboNick3 op 22 augustus 2023 over ANWB in de categorie Pechhulpdiensten

Nieuwe klacht
In behandeling
Klacht opgelost
Klacht afgesloten
Wacht op reactie
Klanttevredenheid: 1.0/10 ★☆☆☆☆
Bedrijf ANWB
Categorie Pechhulpdiensten
Status Open
Datum 22 augustus 2023

Een consument heeft problemen met de ANWB, die een product (TOMTOM CAMPER GO MAX) verkoopt dat niet goed functioneert door een defecte USB stroomkabel. De ANWB zou zijn garantieverplichting niet nakomen en verwijst de consument naar de fabrikant, terwijl de consument van mening is dat de ANWB verantwoordelijk is voor de oplossing. Bovendien ervaart de consument technische problemen met het klachtenformulier van de ANWB, waardoor het indienen van een formele klacht onmogelijk is.

Mijn Klacht:

De ANWB verkoopt een product (TOMTOM CAMPER GO MAX) waarvan de houder de USB stroomkabel niet goed vast houd en daardoor is het product onbruikbaar, unctioneert niet goed.
ANWB weigert zijn garantieverplichting na te komen en verwijst meermaals (via chat, whatsapp en telefoon contact) dat ik zelf maar tomtom moet benaderen want zei komen er zelf niet doorheen. Ik als consument denk dan dat is niet mijn probleem, ANWB hoort dit op te lossen. Ik hoor niet zelf naar de fabrikant te horen gaan. De verkopende winkel doet de garantie afwinkeling volgens de wet!
PS: De klacht is nog niet bij ANWB gemeld omdat hun klacht formulier een technische storing heeft! het is dus onmogelijk. Wel heb ik telefonisch klacht gemeld aan de klantenservice die me dus naar tomtom doorstuurt.

Gewenste Oplossing:

ANWB hoort gewoon netjes hun belofte en verplichting na te komen, en liefst op klantvriendelijke manier. Los het probleem zelf op en zadel niet de consument hiermee. Dus ik verwacht een houder die werkt.

Beoordeling 1/10 star-1 (10)

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst over deze klacht over ANWB

Bericht van Robin van Klacht.nl

2 jaren geleden - Ik heb een bericht op Twitter geplaatst dat deze klacht over ANWB nog niet in behandeling is genomen.

Alle klachten die gemeld zijn door TurboNick3
💡

Tip van onze consumentenexpert

Als consument in Nederland heeft u sterke rechten. Bij klachten kunt u de interne klachtenprocedure doorlopen, naar de Geschillencommissie of het Kifid stappen, of advies vragen bij ConsuWijzer.

Bron: ConsuWijzer / ACM